Moje ženské já, meditační cyklus

773erqf32q1m1h4-moje-zenske-ja.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Cyklus pěti půldenních setkání. V ženském kruhu. Povídání a meditace na téma láska, vztahy, ženské sebevědomí. Jednou za dva týdny v pátek od 9 do 13 hodin. Až se setkáme naposledy, budete víc samy sebou. Spokojenější, vědomější ženy. Ženy!

CO SI ODNESETE: 

Reálné, hmatatelné změny ve svých životech. V některých situacích se budete cítit jinak, nesklouznete do emocí. Třeba, až vás bude někdo hodnotit. V některých situacích se zachováte jinak, nepodlehnete svým vnitřním tlakům. Například, až se budete chtít zase přizpůsobit. A dost pravděpodobně budete v mnoha ohledech spokojenější. Protože si najdete cestu k sobě, své vlastní vnitřní radosti.

 

 

 

PROGRAM MEDITACÍ:

1. Základem je být sama v pohodě

My ženy jsme vztahově orientované. Přitom moc dobře víme, že naše naše vztahy a rodiny jsou nejspokojenější, když je nám samotným dobře. Začneme tedy u sebe. Otevřeme své srdce. Ukonejšíme své vnitřní dítě. Pro sebe. I pro ně.

2. Jak být sama sebou, a přitom mít spokojený vztah?

Hranice. Velké ženské téma. Souvisejí se sebevědomím. Když jsme zdravě sebevědomé, nemáme problém si pustit druhé k tělu, protože víme, že můžeme kdykoliv říct ne. A říkáme ne. Nevyklízíme prostor ani nedominujeme. Máme zdravé vztahy.

3. Moje ženské dary a talenty, základ ženského sebevědomí

Teprve až budeme znát své ženské dary, až je budeme žít a vážit si jich, ocení je i druzí. Známe je? Vážíme si jich? Je to jen na nás. Jinak budou stále víc uznávané mužské atributy žití, jsou víc viditelné a platem vyčíslitelné.

4. Naučíme se léčit vztahy. To je naše ženské umění

Proč jsou v současnosti vztahy tak zraněné? A proč jsou nejvíc zraněné právě ty naše nejbližší? Naučíme se poznat, co mezi námi leží. A uvolnit to. Pak si od srdce odpustit. Chceme to, i v těch nejzraněnějších vztazích, kde máme právo být ublížené. Protože se na prvním místě uleví nám samým.

5. Jsem ženou, a přitom mám přístup k mužské energii

My ženy někdy sklouzáváme do mužských energií. Abychom nebyly slabé. Zranitelné. Závislé. Důvodů je spousta. Pak ale vypadáváme ze své ženské role. Pak nemáme dost prostoru pro své nádherné ženství. Naučíme se pracovat se svou vnitřní mužskou energií, pojmenovanou Jungem animus.

PRŮBĚH SETKÁNÍ:

Naučím Vás meditovat. Ponořit se do hlubin svého nitra, uvidět tam, co potřebujeme a dělat změny. Trvalé. Aby nás neovládaly naše nevědomé mentální programy. Abychom byly spokojenější, uvolněnější. Celkem spolu absolvujeme pět úvodních meditací na lásku a deset meditací k tématu. Nemůžeme se nezměnit.

Budeme si povídat. Pokaždé k tématu, tedy o lásce, vztazích, našich ženských darech, ženské a mužské energii... Krom toho si vysvětlíme princip zrcadlení. Popíšeme si, jak funguje vnitřní muž, mužská energie v nás. Je toho spousta zajímavého.

K ženským kruhům patří sdílení. Je léčivé, podporující, uklidňující. Inspirativní. Extroverti sdílejí, introverti poslouchají a všem je dobře. Příběhy druhých jsou pro nás poučné. V každém si najdeme něco svého. A obohatíme tím svůj vlastní životní příběh.

MATERIÁLY:

Po každém setkání ode mne dostanete mailem nahrávky meditací a teorie plus teorii sepsanou do skript pro svoji domácí praxi. Pokud vám některý termín nevyjde, budete s námi alespoň takto na dálku.

MEDITACE NA UKÁZKU:

Možná jste ještě nikdy nemeditovaly. Možná byste rády věděly, jak vedu své meditace. Jednoduše si to vyzkoušejte tady:

Na semináři se sejdeme ve skupině 5 – 10 lidí. Jednak přihlášení přes Naučmese a jednak mí vlastní studenti. Proto se může stát, že vás bude jen pár přihlášených a kurz se přesto bude konat.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.