Meditace jako cesta ke spokojenosti

9hie5ld1r7yr2sb-img-5285.jpeg

Eva Prokešová

Jsem lektorka meditací. Vedu lidi k sobě, k sebepoznání a opravdovosti. Abychom žili své talenty a poslání. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a Více o lektorovi »

3xpewcrocqltvfe-meditujici.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 29 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Meditování je tak léčivé. Pomáhá nám se zklidnit. Zastavit neustálý proud myšlenek v hlavě. Napojuje nás na naše nitro. Na intuici, která má odpovědi na naše otázky. Na náš vnitřní zdroj energie, abychom nebyli vyhořelí. Na srdce, zdroj naší vlastní spokojenosti. Při delší meditační praxi jsme víc a víc opravdoví. Víc sami sebou. Přijďte si to vyzkoušet.

 

POVÍME SI, JAK MEDITOVAT

Nic na tom není. Je to jako jít poprvé do posilovny mezi ty divné a neznámé stroje. Napotřetí už víte a i svaly nebudou tak zničené. S myslí je to podobné. Napoprvé je všechno nové, časem se rozmeditujete. 

Nejdůležitější poučku vám prozradím už teď: postavte rozum stranou a nechte se provázet meditací. Berte to jako hru a napoprvé od sebe nechtějte žádné výsledky. V meditaci na sebe nemůžeme tlačit ani spěchat. Kdo v mládí ve škole koukal z okna, tomu to možná půjde úplně nejlíp.

 

PROVEDU VÁS MEDITACÍ

Účinek meditace se neodvíjí od slov, která říkám. Mnohem víc záleží na energii, ze které meditaci jako lektorka vedu. Na stavu mé mysli a na tom, jak jsem sama napojená. Medituji od roku 1994, už mám něco odmeditováno. Vy to zúročíte.

Kolektivní prožitek účinek meditování velmi, velmi zesiluje. Skupina snadno vtáhne do meditace i někoho, kdo je úplný začátečník a doma by se do meditace sám nedostal. Osobní kontakt meditacím taky prospívá. Prožitek je jiný – hlubší, opravdovější. Jiný než pouštět si meditace online na YouTube.

Meditací umím spoustu různých. Stovku jich mám v šuplíku pro klienty a když se žádná nehodí, vymyslím meditaci na míru. My se v meditaci spojíme se srdcem, zdrojem naší vlastní lásky. To je nejvíc. Srdce nás vede po naší životní cestě. Sytí nás spokojeností. Dělá nás laskavými a tolerantními. Co víc si přát.

Mám ráda aktivní meditace, ve kterých děláme změny v mysli, vedeni svou intuicí. Změny, které se nám samovolně propíšou do života. Můžeme pak být sebejistější, odvážnější, uvolněnější, otkat se s novým člověkem nebo projektem. Podle nálady skupiny a času můžeme spolu přidat ještě meditaci na sebevědomí.

 

ZASDÍLÍME ZÁŽITKY Z MEDITACE

Přesněji řečeno extroverti budou sdílet, introverti poslouchat a všichni budou spokojení. Prožitky v meditaci se mohou zdát neuchopitelné. Slyšet prožitek druhých pomáhá zorientovat se ve vlastních vjemech.

Pomohu vám s interpretací, slyšela jsem tolik zpětných vazeb od klientů, že mám z čeho čerpat. Meditace pro nás mohou mít zajímavé informace, pokud chápeme jejich symboliku.

 

PUSŤTE SI VIDEO PROČ MEDITOVAT

Ať si nacítíte moji energii. Ať předem zjistíte, jestli spolu máme chemii. Moje cesta může, ale nemusí být vaše cesta. Pokud jsme v souladu, přijďte, zameditujeme spolu. Ráda vás poznám.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.