20150426-170249-clipboard01.jpg

Iva Peláková

Na Naučmese od 26.4.2015, vedl/a kurzy pro 7 účastníků. Navštívil/a 9 kurzů.

Jsem koučka, lektorka a skoro od narození i psavec. Jen co jsem dokázala udržet propisku v ruce, už jsem psala pohádky, texty písniček a říkanky.

Založila jsem Tvůrčí školu seberozvoje Láry Fáry, kde učím děti i dospělé věci, které nás škola nenaučila. Poznání sebe sama v kurzu seberozvoje, kreativitu a vyjádření svých myšlenek v kurzu tvůrčího psaní a nestydět se vystoupit před lidmi na mluveném projevu.

Baví mě lidi posouvat dál a asistovat u jejich hlubokých uvědomění, proto se věnuju koučinku a pomáhám řešit zdánlivě neřešitelné.

Vystudovala jsem Literární akademii, obor Tvůrčí psaní a publicistika + redakční práce, pracovala jsem jako externí redaktor pro Mladou frontu DNES, Metro, Prevenci či magazín Rodiče. Vyzkoušela jsem práci v korporátu v interní komunikaci, kde jsem mimo jiné dělala šéfredaktorku firemního časopisu pro 5 000 zaměstnanců.

Píšu i nadále na volné noze do novin, časopisů, ale i pro sebe. Napsala jsem interaktivní, personalizovanou knížku pro děti: Prázdninová dobrodružství Knihomily Začtené.

Iva

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.