Improvizuj a mluv anglicky (i bez AI)

12k3z67npcxflfr-irena-pajerova-kolecko.jpeg

Irena Pajerová

Jsem lektorka jazyků a jazyková mentorka s 20letou praxí. Založila jsem projekt Rozmluvme se, protože chci dát každému dítěti, studentovi, pracujícímu, rodiči Více o lektorovi »

12k3z67npcxflfr-irena-pajerova-kolecko.jpeg

Irena Pajerová

Jsem lektorka jazyků a jazyková mentorka s 20letou praxí. Založila jsem projekt Rozmluvme se, protože chci dát každému dítěti, studentovi, pracujícímu, rodiči Více o lektorovi »

4ato6wney9c-73nkwymq7x2-dsc-0116.jpg
Vršovice (širší centrum), Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 75 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Tento termín je individuální - termín a místo je v Praze po domluvě (Vršovice, širší centrum) nebo online. Konzultace probíhá podle potřeby 45-60 minut. Další informace na e-mailu, který obdržíte po přihlášení a zaplacení kurzu.

Hodí se těm, kteří upřednostňují osobní setkání místo skupinového kurzu. Pokud si nejste jistí, jestli je vhodný i pro vás, tak napište do dotazů ke kurzu (pod popisem kurzu).

TY A TVOJE ANGLIČTINA - POZNÁVÁŠ SE?

 

 • Potřebuješ rychleji a pohotověji reagovat, když někoho slyšíš mluvit anglicky?
 • Chceš zapracovat na svém strachu mluvit v angličtině?
 • Ještě se nedomluvíš v práci, v kurzu, na cestě do zahraničí nebo s příbuznými za velkou louží?
 • Nebo tě dokonce čekají mezinárodní zkoušky a ty už teď máš bobky v kalhotách, jak bude vypadat ta ústní část?

Ať jsou tvoje důvody jakékoliv, na tomto kurzu uděláš první (a určitě ne poslední) krok k tomu, abys překonal/a svoji bariéru mluvit anglicky tak, jak chceš. Tenhle netradiční kurz ti dá obrovskou dávku motivace překročit svůj stín a nebát se v angličtině komunikovat, a to v neformálním prostředí s podporou jazykové koučky.

Umělá inteligence může být dobrý pomocník, ale na tomhle kurzu se s ní nepočítá! Naučíš se totiž anglicky komunikovat sám za sebe, a to se ti vyplatí v reálném světě.

 

JAK TO VYPADÁ NA KURZU?

 1. Po krátkém úvodu začneme praxí a budeme cíleně improvizovat. Budeme se pohybovat, využívat kostýmy, pracovat s tělem i hlasem, vyprávět si navzájem skutečné i vymyšlené příběhy. Budeme ve dvojicích, v malých i velkých skupinách, různě v místnosti i u baru a u toho všeho budeš mluvit anglicky. Postupně krůček za krůčkem. A jako bonus se budeš náramně bavit.
 2. Celým večerem tě bezpečně provedu a uzpůsobím aktivity na míru Tobě a skupině, aby ti maximálně pomohly a ty ses nebál/a po celou dobu kurzu mluvit (chybami se učíme!). Společně tak objevíme Tvoje tajné přednosti, co Ti pomůžou naučit se anglicky myslet.
 3. Na konci kurzu získáš zpětnou vazbu, v čem a jak se můžeš rychle a efektivně zlepšit (a také handout s dalšími materiály na tvůj e-mail).

PROČ ZKUSIT NĚCO TAKOVÉHO?

 • Jen využívání angličtiny v reálných situacích s různými lidmi ti pomůže být sebevědomější a začít anglicky nejen mluvit, ale i přemýšlet.
 • Improvizační a komunikační cvičení ti pomůžou odbourat strach mluvit anglicky ve svém životě.
 • Pokud to totiž zvládneš u nás na kurzu, zvládneš to i v práci nebo při cestování.

PROČ PŘIJÍT NA KURZ ZROVNA KE MNĚ?

 • Učím angličtinu přes 15 let a 95% procent všech mých studentů má stejný problém - něco z gramatiky už umí, nějaká slova si taky dokážou vybavit, ještě taky třeba přečíst text na webu, ale aktivně mluvit je to, co je trápí.
 • Zakopaný pes se často skrývá v tom, že si nevěří a mají nízké jazykové sebevědomí.
 • Dlouhodobě se zabývám fungováním mozku a efektivními metodami učení, NLP (neurolingvistické programování), motivací, improvizací a využitím hudby a divadla ve výuce jazyků, tak jsem se vše zkombinovala v jednom večerním kurzu. To je moje nabídka pro tebe.

JEŠTĚ VÁHÁŠ?

 • Přečti si reference od lidí, kteří to zkusili před tebou. Mnozí taky nejdřív nevěřili, že to půjde. A ono to opravdu jde!
 • Ráda bych co nejvíce lidem ukázala, že jazyky nejsou strašák a mluvit anglicky může opravdu každý (opravdu!), a proto vzniká komunita lidí v rámci Rozmluvme se anglicky - parťák na angličtinu. Přidej se k nám!

Pokud nevíš, co od kurzu očekávat, napiš na Rozmluvme se, jsem online a ráda povím víc.

Doprovodné fotky

 • 73nkwymq7x2-dsc-0116.jpg
 • 531365aj9vr-54517432-389724131818977-5282232509000581120-n.jpg
 • 4yy8txwhqgp-54520236-388435875281136-8441069505102217216-n.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.