• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • webináře
8ykqwb1270b-3.jpg

Včelaření blízké přírodě

Celodenní workshop zaměřený na včelařství, zejména jeho alternativní formy. Včelky jsou úžasné bytosti, od kterých se můžeme hodně naučit. Přijďte s nimi pobýt a dozvědět se jak o ně pečovat s úctou a láskou.

Račice
5krfrv79rrx91ne-bachovy-esence-pro-domaci-pouziti.jpg

Kurz Bachovy esence » Jak je používat a umět si pomoci

Pojď se naučit používat Bachovy esence! Pomůžou Ti totiž v nejedné nepříjemné životní a emoční situaci. A nejenom Tobě. Ale i Tvým dětem, kamarádům, kolegům a spoustě dalším. Naučím Tě to hlavní, co k jejich používání potřebuješ.

Brno
9tezru5gfop-misa.jpg

Škola tejpování: Tejpování těhotných a miminek

Kurz se zaměřuje na nejčastější problémy, které se u maminek a miminek vyskytují. Vzhledem k citlivosti těhotných a miminek je ale dobré se před každou aplikací tejpu poradit s ošetřujícím lékařem.

Video kurz
20150513-141114-caj-naucmese-1.jpg Kurz je zdarma

Piknikový Čaj o šesté s Naučmese.cz

Setkání je vhodné pro nové i zkušené lektory a všechny, kdo se rádi učí nové věci a chodí na Naučmese kurzy nebo by se chtěli s Naučmese seznámit.

Praha
4rsaxz6gu5wo3zv-amaro-drom-bez-napisu.jpg Kurz je zdarma

Kaj džas, more? (Minikurz romštiny)

Jekh, duj, trin - začínáme! Anglicky, německy, francouzsky... to dnes umí kdekdo. Ale romsky? Co takhle vyzkoušet malou ochutnávku exotického, novoindického jazyka? Ta kaj džas, more? Džav te sikhľol romanes!

Praha
20150723-103722-stavime-sny.jpg

Stavíme sny – aneb co vás čeká, když se rozhodnete postavit dům

Budeme stavět! Touto větou často začíná dlouhé období života, na jehož konci máte domek, hypotéku a nervy v kýblu. V kurzu si povíme, co si spočítat a pohlídat, abyste na konci měli radost, energii a taky peníze.

Kdekoli v ČR
91y7cvgdc8o29f6-brooke-cagle-keleigko7pu-unsplash.jpeg Kurz je zdarma

Móda a ekologie

Online kurz o tom, jak souvisí naše oblékání a životní prostředí. A také o tom, jak můžeme být zodpovědnější a přitom mít ze svého oblečení radost.

Webinář - online
23psnsepky5mze6-web.jpeg Vyprodáno
Volný termín je 25. 7.

Módní workshop; Sama sobě stylistkou

Módní workshop pro všechny, kteří chtějí začít o svém oblékání a módním vkusu přemýšlet úplně jinak. Hravě, autenticky a minimalisticky.

České Budějovice
39mg2ca2i0prz74-all-aboard-logo-final-verze-2.jpeg

ALL ABOARD - angličtina pro rodiny (podzim)

Chcete, aby se vaše děti učily angličtinu přirozeným způsobem, ale nevíte, jak na to? Chcete s dětmi trávit čas smysluplně a hravě? Potřebujete se sami v angličtině trochu pocvičit? Pak vás zveme na palubu našeho celoročního kurzu ALL ABOARD!

Video kurz
1e76rw6nitsxvc6-20210730-163158.jpeg

Zabijáci v zahradnických službách

Nechcete na své zahrádce používat pesticidy? Zajímá Vás biologická ochrana rostlin? A chtěli byste se naučit techniky výroby biopreparátů a využití přirozených nepřátel? Pak jste na správné adrese.

Brno
2lgdc2946sklok3-avinash-kumar-6bgoyvibqj4-unsplash-1.jpeg

Barvy v interiérovém designu

Naučíte se symboliku a psychologii barev, včetně praktických tipů a pracovních postupů v tvorbě barevného konceptu interiéru. Vytvoříte si vlastní barevné schéma a naučíte se vnímat vitalitu přírodních barev a pigmentů.

Praha
392mfx1g973-illustrator.jpg

Začni s programem Illustrator

Chceš začít s programem Illustrator? Nebaví tě sledovat video-tutoriály? Chceš někoho, kdo ti vysvětlí, co jak funguje? Nevíš si s něčím rady? Tento kurz je pro tebe! A já ti pomůžu!

Webinář - online

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.