Excel webinář - Kontingenční tabulky prakticky

4pzibdbhj33-vadlejch-2017.jpg

Petr Kohoutek

Od roku 2007 se věnuji výuce v oblasti kancelářských aplikací Microsoft Office. Zkušenosti jsem získal v renomované školící firmě a nyní praxi provozuji na volné noze. Kromě školení pomáhám klientům efektivně zpracovávat Více o lektorovi »

7y75yva4h44l89p-excel-kt.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Milí excelisti,

tomto období pořádám zcela nově Excel online webináře na krátké úzce zaměřené tematické bloky. Kurz trvá 3 hodiny a je pořádán formou online konference s použitím bezplatné aplikace Google Hangouts. Za svou více než třináctiletou praxi jsem získal mnoho zkušeností s výukou Excelu a dokáži Vám probíranou látku představit srozumitelnou a přátelskou formou. S mými kurzy ušetříte čas, peníze, zvýšíte si kvalifikaci a zefektivníte práci s tabulkami. Těším se na Vás!

Osnova kurzu

 • základní model kontingenční tabulky
 • možnosti seskupování v kontingenční tabulce
 • možnosti výpočtů v kontingenční tabulce
 • filtrování v kontingenční tabulce
 • procvičování s návodem

Kontingenční (pivotní) tabulka je nástroj pro zobrazení souhrnných dat z několika pohledů, je to efektivní a poměrně rychlý způsob jak získat celkové údaje z jinak nepřehledné tabulky. 

Jak bude kurz probíhat?

Po potvrzení Vaší účasti na kurzu obdržíte odkaz, kterým se připojíte k webináři skrz internetový prohlížeč. Na své obrazovce uvidíte mou obrazovku s promítanou tematikou v aplikaci Excel a uslyšíte můj výklad. Budete mít přístup k chatu a budete se moci ptát jak písemnou tak hlasovou formou. Budete-li chtít, můžeme použít i kameru. Během školení budu pomalu ukazovat, pak budete mít prostor pro vyzkoušení u sebe. Pokud se něco nebude dařit dle zadání, mohu se připojit na Vaši plochu a poradit. Nabízím i individuální online seanci po skončení kurzu.

Čas kurzu

Kurz trvá 3 hodiny a je v něm jedna 10minutová přestávka. Časy jsou obvykle 9-12 nebo 13-16 hod. Přihlaste se prosím na termín, který vyhovuje Vašim možnostem.

Bonusy pro Vás

Obdržíte zdarma PDF příručku s probíranou tematikou a také procvičovací soubory s postupem řešení. Pokud tedy něco zapomenete, budete mít možnost si z poskytnutých materiálů látku znovu oživit.

Protože kromě živých kurzů a webinářů poskytuji i online video kurzy na www.umimexcel.cz, obdržíte po skončení kurzu bezplatný přístup k video kurzu Jak na kontingenčky. 

Co budete potřebovat?

 • internetové přípojení
 • pro zkoušení probírané tematicky je dobré mít Excel alespoň ve verzi 2007
 • pokud budete chtít mluvit nebo použít video záznam, je nutné mít mikrofon a kameru
 • Google/Gmail účet, vytvořit si ho můžete zdarma zde

Kurz je vhodný pro uživatele, kteří:

 • mají zkušenosti s Excelem
 • chtějí se naučit Kontingenční tabulky
 • chtěji zefektivnit práci s velkými tabulkami

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?