2790820-estvanova.jpg

Eva Štvánová

Na Naučmese od 27. 1. 2016, vedl/a kurzy pro 70 účastníků. Navštívil/a 7 kurzů.

Pomáhám lidem na cestě ke spokojenému pracovnímu i soukromému životu. Baví mne inspirovat a předávat své znalosti i "odžité" zkušenosti všem, kteří chtějí něco ve svém životě změnit. Nejnovější poznatky práce s podvědomím a vnitřní energií pro účinnou podporu veškerého životního snažení svého i mých klientů jsou mým koníčkem.

Těžím z různorodosti osobních i pracovních zkušeností, od práce v uměleckém prostředí po top manažerské a konzultantské pozice ve významných českých i mezinárodních společnostech (Newsweek International, OgilvyWorldwide,...), zajímám se o stará učení, dříve přístupná jen hrstce vyvolených.

Něco pro milovníky diplomů a certifikátů:

Vystudovala jsem ČVUT - fakultu stavební,  zúčastnila se vybraných studijních programů na London School of Contemporary Dance. Následoval Management School organizovaný Českou manažerskou asociací.
Dokončila jsem studium a stala se "Certified Law of Attraction Practitioner" s právem LOA přednášet.
Jsem certifikovaným "Ho´oponopono Practitioner".
Mám mistrovská zasvěcení do řady energií (Reiki, Shamballa, Imara, Karuna KI, Seichem, Ra-Sheeba...) a ráda tyto léčitelské a duchovní energie předávám.

Já a rozvoj lidí:

Vzdělávacím a tréninkovým aktivitám i rozvoji lidí se věnuji od roku 2003. V Ogilvy Group ČR jsem byla konzultantem top managementu pro rozvoj zaměstnanců (Group Training Leader),  koordinovala vzdělávací a tréninkové aktivity v rámci sítě Ogilvy Worldwide.  

Dva roky jsem spolupracovala s prvním českým absolventem Train-The-Train programu Jacka Canfielda (America´s #1 Success Coach) a podílela se na organizaci jeho tréninkových programů v oblasti leadershipu.

Poslední roky se intenzivně zajímám o nejnovější poznatky výzkumu mozku, síly podvědomí a jejich využívání a aplikace do praxe (NLP, FEFT, pozitivní psychologie....).

Jsem členem Mindvalley Academy a absolventem masterclass programů řady významných  transformačních i mentálních koučů včetně Mistrů & Učitelů. Všem velmi děkuji a jsem vděčná, že jsem mohla být či stále jsem jejich žačkou.

Na seminářích a při osobních konzultacích předávám svým klientům nové praktické techniky v oblasti osobního rozvoje, které odpovídají současné době. Jsou účinné, jednoduché a časově nenáročné. Těším se z jejich pokroků a úspěchů.

                      "Nejvyšší formou dokonalosti je jednoduchost"
                                            Leonardo da Vinci

 

Eva

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.