2790820-estvanova.jpg

Eva Štvánová

Na Naučmese od 27.1.2016, vedl/a kurzy pro 41 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Pomáhám lidem na cestě ke spokojenému pracovnímu i soukromému životu. Baví mne předávat své znalosti i "odžité" zkušenosti všem, kteří chtějí něco ve svém životě změnit, být šťastnými a úspěšnými. Nejnovější poznatky práce s podvědomím a vnitřní energií pro účinnou podporu veškerého životního snažení svého i mých klientů jsou mým koníčkem.

Těžím z různorodosti osobních i pracovních zkušeností, od práce v uměleckém prostředí po top manažerské a konzultantské pozice ve významných českých i mezinárodních společnostech (Newsweek International, OgilvyWorldwide,...)

Něco pro milovníky diplomů a certifikátů:

Vystudovala jsem ČVUT - fakultu stavební,  zúčastnila se vybraných studijních programů na London School of Contemporary Dance. Následoval Management School organizovaný Českou manažerskou asociací.
Dokončila jsem studium a stala se "Certified Law of Attraction Practitioner" s právem LOA přednášet.
Jsem certifikovaným "Ho´oponopono Practitioner"
a Mistrem Shambally.

Já a rozvoj lidí:

Vzdělávacím a tréninkovým aktivitám i rozvoji lidí se věnuji od roku 2003. V Ogilvy Group ČR jsem byla konzultantem top managementu pro rozvoj zaměstnanců na pozici Group Training Leader,  koordinovala jsem vzdělávací a tréninkové aktivity v rámci sítě Ogilvy Worldwide.  

Dva roky jsem spolupracovala s prvním českým absolventem Train-The-Train programu Jacka Canfielda (America´s #1 Success Coach) a podílela se na organizaci jeho tréninkových programů v oblasti leadershipu.

Poslední roky se intenzivně zajímám o nejnovější poznatky výzkumu mozku a jejich využívání a aplikace do praxe (NLP, EFT, pozitivní psychologie).

Jsem členem Mindvalley Academy i absolventem on-line masterclass programů Jacka Canfielda, Paul Scheele, T. Harv Eker, Joe Vitale, Marisa Peers, John Assaraf, Shawn Achor a dalších odborníků a transformačních koučů.

Na seminářích a při life konzultacích předávám svým klientům nové praktické techniky v oblasti osobního rozvoje, které odpovídají současné době. Jsou účinné, jednoduché a časově nenáročné. Těším se z jejich pokroků a úspěchů.

 

 

Eva

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.