4imj5o6xr8qz6ol-dsc-0334.jpeg

Zuzana Vávrová

Na Naučmese od 9. 3. 2017, vedl/a kurzy pro 9 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Díky hlasům mých zákazníků, fanoušků a mé rodiny jsem se dostala až do finále soutěže časopisu Žena a život - Žena roku 2023 v kategorii Splněný sen! Byl to opravdu krásný zážitek a vůbec nevadí, že jsem nakonec "jen" finalistka. 
 
Můj příběh pěkně shrnuje tato vizitka:
 
Před několika lety byla Zuzana klasickou zaměstnankyní. Má ekonomické vzdělání a pracovala v kanceláři. Ve volných chvílích se ale věnovala šití, které ji odmalička baví. "Začala jsem s ním ve dvanácti na domácím stroji. Po první instruktáži od mamky už jsem šila sama metodou pokus omyl," popisuje. Postupně se dopracovala až k tomu, že si vytvářela i věci na sebe. Věděla, že by se jednou chtěla šitím živit, ale udělat klíčový krok bylo pro ni nesmírně těžké. V roce 2015 si konečně dodala odvahy. Otevřela e-shop Po otevření šijte, kde začala prodávat své výrobky - různé nezbytnosti pro švadlenky, a navíc spustila i projekt, který má za cíl motivovat k rukodělným činnostem další ženy. Okruh těch, které nacházejí relaxaci i uspokojení ve smysluplné práci, se díky ní neustále rozrůstá. 

Kromě šití mám taky ráda ty své tři chlapy doma, svoji rodinu, čtení knížek, ranní ledovou sprchu, chození, hot jógu a cestování.

 

Zuzana

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.