75xdcrt85bt-lenka-silhanova.jpg

Lenka Šilhánová

Na Naučmese od 4. 2. 2018, vedl/a kurzy pro 22 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Jsem konzultantka sociálních sítí na volné noze, kreativní duše a cestovatelka.

K sociálním sítím jsem si našla cestu během života v USA a Velké Británii, kde jsem psala blog Acting Abroad o své nekonvenční cestě za hereckým vzděláním bez peněz, který byl nominovaný na Streamy Award (internetoví Oskaři) a zmíněný například v Huffington Postu.

Po pár letech v šoubyznysu jsem díky tvorbě obsahu dostala nabídku na práci v digitální agentuře Stario, kde jsem získala svou první praxi v reklamní branži. Během toho jsem začala pomáhat neziskovce Leap Makers s komunikací závodu LowCost Race, ze kterého jsem později pomohla vyvinout projekt X-Challenge. Další praxi jsem pak získala v integrované agentuře SYMBIO, kde jsem se starala o sociální sítě klientů a o překlady textů do angličtiny.

Své zkušenosti z marketingu a šoubyznysu jsem propojila v programu SMFA-U: Social media for Actors, který vedu převážně pro herce v Hollywoodu pod taktovkou Bonnie Gillespie, autorky bestselleru Self-management for Actors. V současné době začínám učit i kreativce v ČR prostřednictvím konzultací a kurzů na Naučmese.cz.

Lenka

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.