• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
3803300-calculator-385506_1920.jpg

Základy účetnictví (podvojné účetnictví)

Jedná se o seminář pro začínající účetní, majitelé firem, rodinné firmy a nejen pro ně. Obsahuje nejen základy účetnictví, ale i návody, jak postupovat v praxi při zpracovávání účetnictví.

Webinář - online
4sz7njxjth1-1.jpg

LinkedIn na maximum

LinkedIn. Síť profesionálů a největší profesní síť na světě. 450 miliónů uživatelů celosvětově, více než 1 milion uživatelů v ČR. LinkedIn je místem vyhledávání kandidátů na neobsazené pracovní pozice. Nechte se ulovit!

Webinář - online
5j3acd9fpifv2bn-logo-terapiemalovanim-bile-pozadi-01.jpg

Páteční prožitkové malování ONLINE

Pro všechny zájemce, kteří chtějí ochutnat prožitkové malování, arteterapii, artefiletiku nebo si jen pohrát s barvami, odpočinout si a na chvíli se odreagovat od rušného tempa všedního dne.

Webinář - online
6nuyof77xactb5i-fc-udalostmakornky-1.jpeg

Pečení makronek

Tajemství skvělých makronek existuje. 1. Správný recept 2. Kvalitní suroviny a dodržení pracovního postupu 3. "To nedokážu" - je jen v naší hlavě.

Praha
4viat515uho-baby-3856927-1920.jpg

Vše co potřebujete a chcete vědět o kojení

V našem kurzu se dozvíte o výhodách kojení pro maminku i miminko, zjistíte, jak kojení podpořit a čemu se vyhnout. Také si ukážeme techniky kojení a budete mít možnost si je i prakticky vyzkoušet (na "kojící panence")

Praha
1i1qj9d7fnvui83-img-5599ok.jpeg

Foťte iPhonem jako zrcadlovkou

Jak udělat s mobilním telefonem kvalitní fotky? Nebaví vás stále s sebou nosit těžký fotoaparát? A jak se v záplavě těch ostatních prosadit nebo alespoň neztratit? Ukážeme vám, jak na to!

Praha
7gi0na3z7oc-iphonekurzncms.jpg

Ovládněte svůj iPhone - základní kurz

Dostali jste iPhone a tápete? Cítíte, že nedokážete využít jeho potenciál? Chcete ukázat, že s ním zvládnete spoustu činností, které vám usnadní život? Pokud odpovíte alespoň na jednu otázku ano, kurz je určen právě vám!

Praha
4b338kxl1tmjgvj-web.jpeg

Jak vytvořit funkční a zajímavý web

Chcete si sami vytvořit FUNKČNÍ web, který bude generovat zisk? Nechcete být vázání na grafika ani programátora a mít stránky plně pod kontrolou? Pojďme si říct, co vše by měl obsahovat a kde je třeba začít.

Brno
5iqfpvl86pnsswh-8863809-xl.jpg

Akupresura

Akupresura vychází ze stejných principů jako akupunktura, jen místo jehel využívá tlaku prstů, obvykle palců a ukazováku.  Tlakem rukou, pstů, loktů na určité energetické body na těle stylem "stlač, podrž a pomalu pusť", vyrovnáváme tok energie čchi

Praha
63epyjm8jdksp8o-5de64db6-5347-47fb-a74e-b9e8420da069.jpeg Kurz je zdarma

Poznáváme Staré Město - komentovaná procházka

Procházka po Starém Městě pražském s průvodcovským výkladem.

Praha
3jrxtd8hqu7-41lahjd90uy-silhouette-1082129-1280.jpg

Smysluplné rozhovory

Co se stane, když se sejde skupina cizích lidí, přeskočí běžné seznamovací fráze a začnou se bavit rovnou o věcech, které jdou do hloubky? Přijď to zjistit.

Pardubice
4gxplgsysr5bw94-210608-naucmese.jpg

Záda bez bolesti - Feldenkraisova metoda

Chcete se hýbat s lehkostí a nevíte, jak na to ? Jste po úrazu či nemoci nebo Vám prostě docházejí síly? Dám Vám tipy, jak se naučit pohybovat tak, abyste mohli dělat to, co Vás baví a netrápili se zbytečnými bolestmi.

Webinář - online

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?