• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
20131104-081649-les-v-noci.jpg

Chůze potmě – cesta k lepšímu zraku

Máte unavené oči, horší se Vám zrak? Procházka v úplné tmě přinese očím hlubokou relaxaci a kompenzaci stereotypního přetěžování. Najít tmu na bezpečném místě v Praze není snadné. Vypravte se proto s námi!

Praha
20150513-141114-caj-naucmese-1.jpg Kurz je zdarma

Čaj o šesté s Naučmese.cz

Setkání je vhodné pro nové i zkušené lektory a všechny, kdo se rádi učí nové věci a chodí na Naučmse kurzy nebo by se chtěli s Naučmese seznámit.

Webinář - online
2uriu25j3srcdxp-osobni-rozvoj-bez-pozlatka-vypis.jpeg

Osobní rozvoj bez pozlátka

Jak si vybrat z nepřeberného množství kurzů, knih, coachingů, workshopů, terapií a metod? Získejte přehled o oboru osobního a duchovního rozvoje. Ušetřete, investujte do sebe efektivně a bez strachu, že někomu naletíte.

Praha
3803300-calculator-385506_1920.jpg

Základy účetnictví (podvojné účetnictví)

Jedná se o seminář pro začínající účetní, majitelé firem, rodinné firmy a nejen pro ně. Obsahuje nejen základy účetnictví, ale i návody, jak postupovat v praxi při zpracovávání účetnictví.

Webinář - online
2tqwg72jyg62hdn-5fko50z1fmk8qvx-rezba-z-kosti.jpg

Řezba z kosti

V kurzu se naučíš, jak vyřezávat z kosti, jaké používat nástroje, jak si připravit materiál

Praha
8106i14dddq-ben-white-294636-unsplash.jpg

Životní rovnováha a klid (i v nejisté době)

Dozvíte se: Jak si udržet svůj klid a rovnováhu, i když se na vás valí stres (nebo jak se rychle do ní navrátit) Jak si vhodně plánovat svůj čas a aktivity, abyste byli co nejvíce produktivní Jak si vyhradit nezbytný čas sám pro sebe – vrátit se k os

Praha
6vtjg2tcjakolsv-18ca888d-ed0f-4cc6-bb12-c084e40aabd9.jpeg

Jak na logopedii doma, hravě

Na logopedii vaše ratolest krásně spolupracuje ale domácí cvičení je boj plný slziček? Přijďte na webinář zjistit, jak na to aby i vám doma šlo cvičení s úsměvem.

Webinář - online
9mhvepy70jiim4u-naucme-se.jpeg

Základy výroby přírodní bylinné kosmetiky

Přidejte se k našemu kurzu, kde se dozvíte mnoho bylinkách a výrobě domácí kosmetiky. Na kurzu budete pracovat přímo s bylinkami i vzácnými kosmetickými oleji a másly. Seznámíte se s běžnými i luxusními surovinami, osvoj

Praha
5c6811n3krwmm5s-jak-si-nacasovat-den.jpg

Ájurvédské "hacky" k sebeléčení - Biorytmy a denní návyky

Chcete se dozvědět, jak si nastavit den podle svých biorytmů? Jak netlačit na pilu, ale být efektivní díky souladu se svým tělem? Jaké denní návyky zařadit, abyste podpořili své zdraví a měli dost energie? Inspirujte se ájurvédou.

Webinář - online
2j5go3dn65u-pousteni.jpg

Jak doopravdy (od)pouštět, co nás blokuje

Chceš se zbavit starých bolestí, zvyků a přesvědčení? Potřebuješ (od)pustit sobě nebo někomu jinému? Také chceš (o)pustit, co Ti už neslouží? Cítíš vnitřní bloky nebo těžko (o)pouštíš toxické vztahy a situace? Nauč se pouštět, co Tě drží zpátky.

Praha
2emj7guh08rd426-20161219-211812.jpg

Handmade vánoční papír

Koupit vánoční papír je nuda, udělej si svůj vlastní! Určitě tím obdarované potěšíš. A užiješ si razítkování bramborovými razítky, což jsi určitě dlouho nedělal. Design bude zcela v tvé režii.

Praha
1hwggeqwrr9-modry-kralik.jpg

Kurz malování - akvarel

O akvarelu se říká, že patří mezi nejtěžší malířské techniky, přesto všechno má malba akvarelem neodolatelné kouzlo, čarovný je už celý proces vytváření obrazu, hra s vodou a barvami.

Brno

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?