Jak získávat peníze od firemních dárců

5sraoynwv7k-pb270702e.jpg

Veronika Pačesová

Vedu neziskovou organizaci Respondeo, kterou jsem před 16 lety zakládala, věnuji se v ní kromě řízení i zajišťování financí a řízení projektů a mám zkušeností se zajišťováním peněz na různé projekty a veřejně prospěšné Více o lektorovi »

46lqjtu89k0-person-1245959-1920.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Cílem kurzu je, abyste pochopili, jak fungují firemní dárci, co potřebují a naučili se je oslovit a mluvit jejich jazykem.

Před 15 lety jsem zakládala neziskovou organizaci, kterou od té doby vedu, a ráda se s vámi podělím o tipy a zkušenosti, jak získávat peníze od firemních dárců na vaše aktivity

Kromě informací o tom, jak oslovit dárce, jak s ním komunikovat a budovat spolupráci, si vyzkoušíte i praktickou prezentaci nápadu/projektu, na který chcete získat peníze. 

Kurz je pro ty z vás, kteří už víte, že chcete získávat peníze od firemních dárců, ale zatím nevíte, jak na to. Možná se i bojíte oslovovat firmy. Nebojte, na kurzu kromě informací si i vše vyzkoušíte a natrénujete :-)

Kdo ještě nevíte, zda chcete získávat peníze od firemních dárců, tak odkazuji nejdříve na svůj kurz "Jak a kde získat peníze na společensky prospěšné aktivity" zde na Naučmese.

 

Obsah školení:

  1. příprava na jednání s firemním dárcem
  2. formy oslovení firmy
  3. obsah jednání s firmou
  4. budoucí spolupráce s firmou
  5. rozdíly mezi malou a velkou firmou
  6. příklady firemních dárců a společensky odpovědných firem
  7. praktické cvičení (prezentace nápadu/projektu, na který chci získat peníze od firmy) + zpětná vazba

Věřte, že společensky odpovědné firmy chtějí podporovat společensky prospěšné aktivity, jde jen o to, umět najít společné pole spolupráce a společnou řeč :-)

Naučím vás, jak hledat a najít toto společné pole spolupráce a společnou řeč! 

 

Těším se na kurzu :-)

 

Veronika

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?