• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
9nkw89scd0qzi4c-naucmese7.jpg

Jak rozzářený displej mění vaše dítě? A co s tím?

Jaká nebezpečí pro děti v sobě skrývá rozzářený displej? A co s tím mohou udělat rodiče?

Webinář - online
1iclp5unt6mhro3-magicka-edit.jpg

Ženské cykly

Během měsíce se mění naše schopnosti, energie, vůle, celková nálada i výdrž. Kdy se začneme chovat v souladu s naším cyklem, tak se zbavíme bolestí během menstruace a zároveň budeme v harmonii se sebou a okolím.

Webinář - online
5j3acd9fpifv2bn-logo-terapiemalovanim-bile-pozadi-01.jpg

Páteční AR-TE dílna ONLINE

Pro všechny zájemce, kteří chtějí ochutnat prožitkové malování, arteterapii, artefiletiku nebo si jen pohrát s barvami, odpočinout si a na chvíli se odreagovat od rušného tempa všedního dne.

Webinář - online
3jl1vr2ef90j74f-img-9430.jpg

Dovol si to

Dovol si říkat NE, zbavit se obav, nebrat si věci osobně, říci si o pomoc, vyjádřit své pocity, odpustit, mít sebedůvěru atd.. Dovol si svůj život prožít a nikoliv jen přežít...

Webinář - online
20130726-195647-befunky-viewfinder-8.jpg.jpg

Píšu deník

Asi nejdůležitější a nejcennější práce, jakou kdy člověk může v životě udělat, je poznat sám sebe. Já vás chci inspirovat k tomu, abyste si psali deník a poznávali se. Možná budete překvapeni, co se sami od sebe dozvíte.

Webinář - online
2i1rx4qqid0z9mu-img-20201015-081011.jpg Kurz je zdarma

Svěř se, zeptej se

Pojďme spolu probrat ta nejintimnější témata jako - sex, partner, nevěra, přátelé, rodičovství, vztah s rodiči, práce, smrt, závislost, sebedůvěra, pocit přijetí, smysl života. Prostě to co tebe nejvíc zajímá a v běžném hovoru se to často neprobírá.

Webinář - online
38w2itcynqdquh5-f6c4c571-d3eb-4d45-ab08-04a870d4505b.jpg

Oslovíš ji?

Zažili jsme to všichni. Jdeš po ulici, hledíš si svýho. Cestou do fitka, do kanceláře, nebo do obchodu.  A najednou se to stane: Vidíš ji.  Je nádherná. Krásná. Na moment se potkáte pohledem. Jen na zlomek vteřiny tam stojíš.. Oslovíš ji?

Webinář - online
4ak6xvtc05jwmqg-learntalk-blogposts-11-27-2017-cambridge-fce-1.jpg

Anglický jazyk pro začátečníky I

Naučíte se pozdravy, seznamovací fráze, zájmena (já, ty...), časování základních sloves, členy podstatných jmen, základní slovní zásobu, číslovky a představit se.

Kolín
951p1p6m1tgxas4-titulkovani-vss-naucmese.jpg

Naučte se titulkovat profesionálně

Titulkování je v dnešní době užitečná dovednost, která vám může otevřít nejedny dveře. Díky titulkování můžete nejen překládat z cizích jazyků, ale tvořit i titulky k českým videím třeba na Facebook nebo pro neslyšící.

Webinář - online
20140216-173312-lache-chave-logo.jpg

Jednodenní výlet do Vietnamu

Chtěli byste se dozvědět více o vietnamské kuchyni, kultuře a seznámit se kulturním a obchodním areálem SAPA v pražské Libuši? Rádi byste porozuměli některým vietnamským zvykům a tradicím? Neváhejte se zapsat do mého semináře a zažijte komentovanou

Praha
7itwdpjh0lk-1gllo0nc8ib-introvert.jpg

Networking pro introverty

Použijte svou introverzi jako zbraň. Naučte se, jak se zapojit do konverzace na večírku, jak navázat kontakt, využít svou povahu k dobru a pojďte se rovnou propojit s ostatními účastníky, co jsou na tom stejně jako vy!

Webinář - online
4844a74vv7e31lf-screenshot-2021-01-13-at-15-04-56.jpg

Online seznámení není tabu

Jestli někdy, tak teď! Pokud máš proti online seznamování předsudky, pokud nemáš na seznamkách výsledky, je na čase přestat ztrácet čas i příležitosti - a udělat to správně. Dnes jsou tam všichni - takže pravděpodobně i tvoje vysněná partnerka 💜

Webinář - online

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?