5t067fqxua2-test-1.jpg

Svatomír Kováček

Na Naučmese od 18. 1. 2019, vedl/a kurzy pro 6 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Ve svém životě jsem se dostal do velmi nepříjemných finančních problémů, ze kterých jsem se postupně opět vyškrábal nahoru. Z této hodně drsné lekce jsem si vzal hluboké poučení:  'Peníze jsou jednou z důležitých stránek života a je potřeba jim věnovat patřičnou pozornost.'

Cestou vzhůru jsem sám sobě slíbil, že se naučím s penězi zacházet opravdu moudře a efektivně. Zjistil jsem, že, když se jim věnuji, tak se stejným množstvím peněz můžu dosahovat mnohem lepších výsledků, vytvářím finanční stabilitu, zbavím se finančního stresu a získám víc životní pohody a klidu.

Postupně jsem do svého finančního života zapracoval celou řadu postupů a nástrojů, které mi práci s penězi usnadňují a zpříjemňují. Objevil jsem, že se tyto nástroje dají používat buď jednotlivě anebo všechny najednou. A protože miluji systémy, tak jsem  vytvořil vlastní elegantní osobní finanční systém, který aktivně, každodenně používám.

Postupně jsem se o své know how podělil se svým okolím a zjistil, že lidem pomáhá a mění jim životy k lepšímu. Zároveň jsem začal svůj osobní finanční systém interně školit v O2, kde momentálně pracuji. Protože jsem si ověřil, že nástroje a postupy, které používám, fungují nejen mně, ale i dalším lidem, rozhodl jsem se vytvořit trénink PENÍZE V HRSTI, ve kterém sdílím své znalosti a zkušenosti.

Svatomír

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Přihlášený na kurzy:

Navštívené kurzy (3):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.