20140630-200910-686168847.jpg

Pavel Trojánek

Na Naučmese od 12. 3. 2012, vedl/a kurzy pro 178 účastníků. Navštívil/a 7 kurzů.

Lektor, průvodce, povzbuzovač, inovátor, organizátor, cestovatel, skaut, propojovač, kamarád, sportovec... a hlavně obyčejný člověk, který se raduje ze života :)

Ahoj!

Projekt Naučmese mi doslova změnil život. No řekněte, dělat, co vás baví, potkávat lidi na stejné vlně a ještě k tomu se učit nové věci, rozvíjet se, pro mě je to skoro jako sen :). 

Jako lektor a průvodce studuji Gestalt terapeutický kurs a naplňuje mě se realizovat v rámci mého projektu osobniproduktivita.cz, kde nabyté znalosti a dovednosti předávám dál, abych ostatním pomohl dělat to, co je pro ně opravdu důležité a naplňující.

Jako organizátor jsem spolupořádal Svobodu Naživo, následná Setkávání ke svobodě - konference a workshopy o svobodě v práci.

Jako inovátor rád přináším nové věci do systému: lego roboty pro výuku na ČVUT, spolupořádal jsem konferenci o novém světě firemní spolupráce založeném na budování vnitropodnikových sociálních sítí pro svobodnější fungování lidí mimo klasické korporátní struktury.

Jako dlouhodobý skaut, sjem řídil skautské "ministerstvo zahraničí", rozvíjím personalistiku neziskové organizace a zavádím koučink a mentoring do práce s dobrovolníky. Věnuji se i kurzům v přírodě a technikám přežití v divočině založeným na principech zážitkové pedagogiky.

Jako cestovatel vášnivě objevuji alternativní způsoby cestování a s minimem potřeb a maximem zážitků navštěvuje země blízké i vzdálené. 

Jako sportovec se aktivně věnuji frisbee, hrál jsem závodně americký fotbal, v rámci kterého jsem se dostal na mistrovství evropy juniorů. Šest jsem let hrál fotbal, pár let k tomu dělal atletiku a karate.

Kurzy Naučmese.cz mě nesmírně baví díky poznávání nových lidí na stejné vlně a díky zapojování nových lidí do projektu, kteří mají co nabídnout! Pořádám individuální kurz, kde vám s přípravou i objevením vašich silných stránek pro kurz rád pomohu.

Více o mně na fb | tw | LinkedIn | about.me | webu

Těším se na osobní setkání!

Pavel

 

 

Pavel

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.