Talent, vášeň, silné stránky

20140630-200910-686168847.jpg

Pavel Trojánek

Lektor, průvodce, povzbuzovač, inovátor, organizátor, cestovatel, skaut, propojovač, kamarád, sportovec... a hlavně obyčejný člověk, který se raduje ze života : Více o lektorovi »

20121212-000359-4746884918_6971df6255.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Máte touhu žít vlastní život, dělat, co vás baví a mít možnost uplatnit svůj jedinečný talent? Chcete v sobě úspěšně nalézt svoje silné stránky a přijít na nejlepší možnosti jejich využití? Přijďte na kurz, během kterého projdeme metodami osobního rozvoje tak, abyste měli ve všem jasněji.

Během večerního semináře si zkusíme základní techniky pro nalezení prostoru k realizaci vlastního talentu a také jak mít zářící oči plné vášně z práce na projektech, které vás budou bavit.

Objevené nadšení pro nás bude obrovským impulzem, ale ne vždy stačí. Potřebujeme znát další kroky, jak a kam vyrazit za svým snem. Na semináři odhalíme nejčastější chyby v začátcích a interaktivní formou si zkusíme i některé z metod:

  • překonání překážek a účinných rozhodnutí
  • formuluace vlastního poslání, uvědomění si své životních hodnot
  • odhalování svých silných stránek a stavění na nich
  • stanovování akčních kroků pro náš další osobní rozvoj.

Ne vždy se mi dařilo řezat ostrou stranou pily a ne vždy jsem dokázal dělat, co mě baví. O to větší radost jsem začal mít z toho, když se mi to dařit začalo. Ve spoustě věcech mi pomohlo hnutí www.svobodavpraci.cz. Stejnou radost a nabyté zkušenosti bych rád sdílel s vámi během kurzu. Chci dát prostor ke sdílení zkušeností všem co přijdou, abychom se navzájem mohli obohatit a dodat si energii na to dál ostřit naší pilku.

Budu se těšit, Pavel.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.