2. Lektorský sraz
Milan Miky Škoda

Milan Miky Škoda

Na Naučmese od 29.1.2014, vedl/a kurzy pro 35 účastníků. Navštívil/a 8 kurzů.

Říkají mi Miky. Baví mě ochutnávat všechno, co život může dát. Učit se, jak mít dost, ale vystačit si s málem. Zbožňuju jídlo. A pohyb taky, naštěstí. Rád vyrážím do světa, chodím po horách i městech a učím se od lidí, jak žít autenticky v přítomnosti, neřešit minulost a těšit se na budoucnost.

Ačkoliv...v horách i v podnikání se mi několikrát ukázalo, že to někdy plán taky vyžaduje. A tak jsem se začal učit jak plánovat expedice a začal s tím pomáhat i kamarádům.

V životě mě potkalo několik důležitých období, ze kterých vzešlo spektrum koníčků. Kytara, focení, skauting, fyzioterapie, přednášení. S chutí předávat zážitky jsem založil teambuildingovou agenturu Play with balls. Po dvou letech jsem odešel, abych se věnoval tomu, co mě baví ještě víc.

Tím je v tuhle chvíli cestovatelský projekt LowCost Race. Závod po Evropě s cílem projet co nejvíc míst za co nejmíň peněz. Skrze něj se lidi učí, jak si o něco říct a ne uzavřít komunikaci položením peněz na pult. Místní výborné jídlo si rukama odpracovat. Dostat se k lidem blíž a zahraničí poznat snáz než když si zaplatím cestovku a hotel. To učím lidi i mimo samotnej závod, například skrze Naučmese.

Milan Miky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.