Návyky - cesta k sobě samotnému

59kn4b4efmo-dsc-0366.jpg

Radim Kučera

Jsem CEO Realitní agentury R21 a Investiční realitní makléř se slabostí pro školení time managementu. Pomáhám klientům investovat do nemovitostí a ve 21 letech jsem se stal nejmladším developerem v ČR. Více o lektorovi »

20140103-141142-image.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 10 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poslední 2 roky jsem strávil budováním správných návyků. Těch, které mé tělo vyžaduje. Nyní bych se s vámi rád podělil o zkušenosti, které jsem při tom načerpal.
 
Řeč bude o:
  • Zdravé stravě
  • Pohybu
  • Minimalismu
  • Time managementu a produktivitě
  • Pořádku v hlavě (a nejen tam)
  • Celkové vyrovnanosti
Dozvíte se
Jak nastartovat změnu. Jde to snáz když víte jak začít. Co je to návyk, jak jej vybudovat, měnit, upravovat a jak se zbavit těch špatných. Jak a jaký si určit scénář pro případ, že selžete.
 
Na co jsem přišel?
Přišel jsem na to, že pokud se člověk chce někam dostat, musí mít určité předpoklady - balanc, odhodlání a směr. Na tomto kurzu probereme první z nich - balanc a snad společně získáme i nějaké to odhodlání.
 
Neskočíme kurzem
Na svých předchozích kurzech jsem se u účastníků setkal s nadšením na konci kurzu ale s pramalým odhodláním věci dlouhodobě změnit. Pokud vás zaujmu já i názory, které budu prezentovat, domluvíme se na dalším individuálním postupu. Pravidelně se budeme scházet / komunikovat spolu a já vám pomohu první z návyků vybudovat a nastarovat tak cestu k vaší celkové reogranizaci.
 

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?