6qw8vw0xwpp-img-0473.jpg

Miky Škoda

Na Naučmese od 29. 1. 2014, vedl/a kurzy pro 148 účastníků. Navštívil/a 11 kurzů.

Říkají mi Miky. Baví mě ochutnávat všechno, co život může dát. Učit se, jak mít dost, ale vystačit si s málem. Zbožňuju jídlo. A pohyb taky, naštěstí. Rád vyrážím do světa, chodím po horách i městech a učím se od lidí život.

V životě mě potkalo několik důležitých období, ze kterých vzešlo spektrum koníčků. Kytara, focení, skauting, horolezectví, fyzioterapie, podnikání, přednášení, mentoring. S chutí předávat zážitky jsem založil teambuildingovou agenturu Play with balls. Po dvou letech jsem odešel, abych se věnoval tomu, co mě baví ještě víc.

Tím je v tuhle chvíli X-Challenge, kde pro lidi děláme veřejné akce a mobilní appku, které jim pomáhají překonat i ty nejtěžší výzvy na cestách i v každodenním životě. Učíme lidi hledat kreativní řešení i takových situací, kterým by je ani nenapadlo čelit.

Součástí X-Challenge je i Letní akce (dříve LowCost Race), soutěž s cílem projet co nejvíc míst po Evropě za co nejmíň peněz a překonat u toho výzvy, jako stopnout letadlo, pozvat miliardáře na pivo apod. Účastníci se naučí překonávat sami sebe, dostat se k lidem blíž a objevovat svoje superschopnosti. Vytvářejí si příběhy, kterými se jednou budou chlubit i vnoučatům.

Takovou sebezkušenost dávám lidem i mimo akce. Například v mojí knize Můžeš (po)dělat cokoli, ve firmách, na přednáškách a taky skrze moji srdcovku - Naučmese.

Miky

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.