5blrl3mjn5r-profile-pic.jpg

Marek Eiba

Na Naučmese od 16. 9. 2013, vedl/a kurzy pro 13 účastníků. Navštívil/a 26 kurzů.

Fascinuje mě svět kolem nás. Proto tak rád cestuju a poznávám nové země a kultury. Snažím se trénovat svoje oko, aby si všímalo nejrůznějších detailů. Fotím, učím se z příběhů, rozšiřuju si obzory a bořím zažité představy, jak "musí" věci kolem nás fungovat. A mám za to, že v dnešní době to může zkusit každý. Akční letenky nás neustále bombardují, stačí se naučit pár dalších triků, čelit svému strachu a okolí, kteří nás odrazují, a prostě vyrazit. Teď!

Taky si všímám problémů kolem nás, na které ostatní rezignovali a nebo je ani nenapadlo je zpochybňovat. Zkouším je nějak uchopit, upozornit na ně, případně je řešit. Jeden správně mířený e-mail občas dokáže divy.

A dělám to na volné noze i pracovně jako UX designer. Snažím se o to, aby weby, mobilní aplikace či služby byly srozumitelné, dávaly smysl jako celek, neházely klacky pod nohy a přinášely lidem to, pro co si přišli.

Miluju vzdělávání, ale většina toho, co mě zajímá, se ve školách (zatím) neučí. Naštěstí je tu Naučmese, specializované youtube kanály a další alternativy. Přijde mi super propojovat znalosti z různých oblastí a přicházet s neobvyklými řešeními.

Marek

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?