1z79k0xk6kyf2i0-a-mg-7835-1-b.jpg

Vlasta Liskova

Na Naučmese od 12. 6. 2017, vedl/a kurzy pro 91 účastníků. Navštívil/a 9 kurzů.

Mou vášní je inspirovat a rozvíjet lidskou mysl i tělo. Přináší mi radost, když lidé díky mé práci ožívají a jsou spokojenější a šťastnější. Jsem profesionální koučka, terapeutka, konstelářka, lektorka jógy a svalů Psoas - "svalů duše" a středu.

Pomáhám lidem, aby jejich tělo, mysl, energie i vztahy byly v dobré kondici.

V OBLASTI ROZVOJE MYSLI se věnuji  rozvoji vztahů, rodinným konstelacím, NLP (neuro-lingvistické programování), efektivní komunikaci dle konceptu nenásilné komunikace, technikám emoční svobody EFT a FasterEFT, koučování podle neurověd.

V OBLASTI TĚLA se zabývám jógou a zdravými zády, "svaly duše" Psoas - hloubkové workshopy,vnitřní jógou a tao cvičeními, pánevním dnem.

Fascinuje mě moudrost našeho těla. Pohybové kurzy v mém pojetí jsou o hledání přirozeného pohybu a vnímání, co naše tělo i duše teď a tady potřebují. Více na www.umenizitnaplno.cz

 

PRO MANAŽERY A PODNIKATELE

Pomáhám také podnikatelům a manažerům. Zjednodušuji jim řízení firmy i život pomocí neurokoučování, technik neuro-lingvistického programování a mentorinku.

Ve FIRMÁCH se mnou podnikatelé a manažeři zlepšují své výsledky ... organizují si efektivněji síly a čas, učí se lépe delegovat, vést své podřízené, zlepšují komunikaci, rozvíjejí firemní atmosféru, učí se vyhnout syndromu vyhoření.
V TÝMECH pomáhám zlepšovat komunikaci, spolupráci a firemní kulturu.

Mám více jak 20 letou podnikatelskou praxi. Od roku 2008 let se věnuji osobnímu rozvoji a od roku 2014 i koučinku a rozvoji firem. Rozvojové kurzy vedu od roku 2014.

Více na www.vlastaliskova.cz

 

 

Vlasta

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?