20150108-130404-mama.jpg

Květa Exnerová

Na Naučmese od 5. 1. 2015, vedl/a kurzy pro 91 účastníků. Navštívil/a 7 kurzů.

Ráda pracuji s lidmi a pomáhám jim v nalezení sebe sama a svého naplnění. Baví mě práce s podvědomím a ráda chodím neprošlapanými stezkami. Bádám v prostorách "za oponou" života, zkoumám lidskou psychiku a snažím se bourat mýty a iluze, které se skrývají v našich myslích a životech.  Jsem profesionální astrolog a kouč s velkým zájmem o fungování mozku, podvědomí, našeho těla a života vůbec. Zajímám se o zdravý životní styl, stravování i léčitelství. Sama jsem prošla 18letým zkoumáním vlastní psychiky díky homeopatii a studiu astrologie. V roce 2010 jsem ukončila pětileté studium dispoziční prognostiky a neokybernetiky, který mi spolu s astrologií dal úžasný pohled na dispozice člověka a jejich rozvoj v čase. Výcvik v koučinku, studium hypnózy a v neposlední řadě i studium na vysoké škole (vzdělávání dospělých) mě dostalo ke zkoumání mozku a myšlení ještě víc a hlouběji.

V mé poradně řeším s klienty především jejich vztahy, jejich životní dispozice, tj. s čím do tohoto světa přišli, jejich talenty, ale i životní výzvy, kterými si v životě procházejí. A v návaznosti na to pak sestavujeme jejich cíle, měníme postoje, myšlení a jednání.

Pomáhám klientům se vztahy, podívat se na ně z hlediska osobního růstu, proč vznikají konflikty, jak fungují energie ve vztazích o jejich propojenosti a především jak dochází k přenosu energií mezi partnery.

Baví mě svobodný život na volné noze, vymýšlení nových metod práce s podvědomím, myšlením a jejich aplikace do každodenního života. Pro spoustu lidí jsem motivátorem, který je povzbudí, když neví jak dál. Zabývám se astrokoučinkem, protože mám ráda spojení moderních metod osobního rozvoje v návaznosti na pradávné a moudré techniky našich předků.

Baví mě žít život plný různých aktivit, lásky a přátelství, ale především dívat se na svět z trošku jiné perspektivy, než je běžné a s potěšením zjišťuji, že je nás čím dál tím víc....

 

 

Květa

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.