Vánoční výběr kurzů
Marek Hnátek

Marek Hnátek

Na Naučmese od 17.11.2013, vedl/a kurzy pro 152 účastníků. Navštívil/a 20 kurzů.

Jsem SEO konzultant závislý na kávě. Rád se setkávám se zajímavými lidmi, získávám nové znalosti a dělím se o ty stávající. Poslední 3 roky na Naučmese mě posunuly o neuvěřitelný kus dopředu. 

Budou mé kurzy pro vás?

Mezi mé klienty patří především menší a střední obchodníci, e-shopaři, zástupci nekorporátních firem, ale i freelanceři. A právě pro ně jsou má školení nejvhodnější, protože vím, co musí každodenně řešit. Pokud patříte do některé z těchto skupin, budeme si rozumět :-).

Co se na kurzech dozvíte?

Většinu mé práce tvoří SEO služby a linkbuilding – přivádím klientům návštěvníky z vyhledávačů a vylepšují pozice jejich webů.


V poslední době se také hodně zajímám o WordPress. Tento redakční systém mě nadchl, protože umožňuje bez znalosti programování vytvořit moderní web.

Na Naučmese pořádám především kurzy pro začátečníky. Nově mám také individuální SEO školení.

Něco málo o mně

Ve volném čase sportuji, školím a pracuji pro neziskové organizace. Protože jsem líný, vybírám takové metody propagace a marketingu, které mají maximální účinek vzhledem k investovanému času (a penězům).

Nemám rád šablonovitá řešení, načechrané nicneříkající reporty a suchou teorii v podobě xhodinové monologu přednášejícího. V práci a na školeních se snažím jít přesně opačnou cestou.

Zaujal vás některý z mých kurzů? Přihlaste se. Jestliže by pro vás nebyl vzhledem k vašem projektu prospěšný, dám vám dopředu vědět.

Reference školení a kurzů:

Braň svou značku – 1. ucelené školení registrace a správy ochranných známek pro podnikatele & nezávislé profesionály

Ubytování v Chorvatsku – největší český katalog soukromého ubytování na Jadranu.

Ubytování na Vysočině 

Selfie svět.cz & Moje selfie tyč.cz

Promo stany

Originální brýle.cz

Rychlá půjčka

Penny board eshop

 

Marek

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.