Les všemi smysly

1x5olilyi43ey2m-zdenek-hendrych-cv-3.jpg

Zdeněk Hendrych

Jako lektor a průvodce osobnostním rozvojem rád vytvářím prostor bohatý na podněty, které vedou účastníky k objevování jejich silných stránek, životních hodnot, postojů a osvojení si nových dovedností, které pak mohou Více o lektorovi »

68tar765zij-mlha-retro.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Zvu vás na prožitkovou cestu lesem, kde budete záměrně vnímat barvy, čichat vůně dřeva a rostlin, ochutnávat lesní plody, vnímat les hmatem či bosou chůzí a přitom si užívat každého vjemu a prožitku “tady a teď". Bude to pro Vás nezapomenutelný zážitek!

Co během prožitkové cesty “Les všemi smysly” zažijete?

Především zpomalíme a ponoříme se do přírody na vědomé úrovni za účelem zklidnění těla a mysli. Zažijeme „vnoření se do lesa“, které nám přinese radost, zábavu, uvolnění, nápady, inspiraci a napojení se na sebe a přírodu. Během připravených prožitkových aktivit si budeme vědomě všímat okolí, pozorovat co se děje v nás, v přírodě a hlavně splyneme s energií a atmosférou lesa.

Co Vám účast na prožitkové cestě přinese?

  • zklidnění těla a mysli
  • příležitost k relaxaci
  • prožívání přítomného okamžiku
  • intenzivní prožívání prostoru všemi smysly

V neposlední řadě nasávání zrakových vjemů, vůní a zvuků přírodní scenérie, podporuje tělesné i duševní zdraví. A podle značných vědeckých studií dochází  snížení krevního tlaku, stresu, prevenci vyhoření nebo zvýšení imunity.

Na co k tomu potřebujete průvodce?

Aby prožitková cesta nebyla jenom obyčejná procházka, mám pro Vás připravenou sérii aktivit, které Vám pomohou prožít přítomný okamžik, napojit se na sebe a okolní prostředí a prožívat naplno vjemy, které k Vám budou přicházet. Nakonec celý prožitek zreflektujeme a vy si tak budete lépe vědomi přínosu celého zážitku.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?