Video kurz

Angličtina s dětmi 0-3 roky Montessori cestou

2150970-screen-shot-2016-11-18-at-18-30-36.png

Eva Potočiarová

Mou vášní je pomáhat dětem oblíbit si angličtinu. Vycházím ze svých zkušeností s výukou dětí, z kurzů pro rodiče i učitele, ale úplně nejvíce z představování Více o lektorovi »

2150970-screen-shot-2016-11-18-at-18-30-36.png

Eva Potočiarová

Mou vášní je pomáhat dětem oblíbit si angličtinu. Vycházím ze svých zkušeností s výukou dětí, z kurzů pro rodiče i učitele, ale úplně nejvíce z představování Více o lektorovi »

6nzq3dx21qn-screen-shot-2018-09-07-at-09-51-07.jpg

6 spokojených absolventů kurzu

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Stačí malá chvilka denně těch správných aktivit a můžete vychovávat děti dvojjazyčně aniž by si toho všimly. Až to zjistí, získají sebevědomí ne skrze vaše slova a pochvaly, ale prožitkem úspěchu v činnosti samotné.

Metodu, kterou jsem vytvořila a sama spolu s dalšími rodiči vyzkoušela na vlastních dětech vychází z Montessori pedagogiky a pomáhá dětem zvládnout praktickou angličtinu pro život, zkoumat, jak věci fungují dvojjazyčně a rozumět modernímu světu kolem sebe.

Staňte se osvíceným průvodcem a dosáhněte stejných výsledků jako bilingvní rodiny, či vrstevníci ze soukromých anglických školek a škol.

V raném věku si děti osvojují další řeč naprosto přirozeně a hravě. Jak ukazují zkušenosti jak moje tak rodičů z kurzu, máme tendenci sebe i  děti podceňovat a ty nás pak brzy mile překvapí, jakou rychlostí se jejich znalosti rozvíjí. Věřte sobě i jim, protože já vím, že to zvládnete. Půjdete svým tempem a budete se věnovat tomu co děti baví : )

Kurz angličtiny pro děti do 3 let vytvořený pro české rodiče i pedagogy s využitím Montessori principů nabízí poznávání angličtiny přirozeně a s respektem k zájmům dětí. Více než 45 minut praktických ukázek s dětmi jak se zabavit s angličtinou doma i venku.  Výuka angličtiny Montessori cestou v běžných denních situacích, s pomocí písniček, říkaček, her, Montessori pomůcek a pohybových aktivit i venku v přírodě. 

Procvičování angličtiny, které snadno začleníte jako hravou chvilku do běžných činností i zájmových aktivit. Je pro děti smysluplné, zábavné a učí praktickou angličtinu používat automaticky při reálných činnostech. Cílem je děti postupně opravdu rozmluvit, aby angličtinu používaly automaticky a sebevědomě. Vyzkoušíme si spolu poznávání přirozeně, v pohybu a všemi smysly. 

Budete mít po ruce zaručené hitovky co milují všichni drobečci bez rozdílu. Spojení s pohybem či dotyky typu Vařila myšička kašičku, Takhle jedou páni či Kolo kolo mlýnské a mnoho dalších královsky baví děti i v anglické verzi. Budete mít po ruce zaručené hitovky co milují všichni drobečci bez rozdílu a zcela jistě budou v souladu s dovednostmi a zálibami v konkrétní fázi vývoje vašich dětí.

Členění kurzu:

 • Úvod 
 • Není mi ještě rok 
 • Je mi jeden rok 
 • Už mi byly dva roky
 • Sourozenci i kamarádi nám pomáhají
 • První písničky pro nejmenší
 • Bavíme se spolu- nahlédněte do hodin
 • Rádi si čteme - ukázky jak na to v angličtině
 • Hrajeme si a objevujeme (i s jednoduchými Montessori pomůckami, co si zvládnete připravit sami doma)
 • Členění kurzu:

Materiály ke stažení

 • Motivace a průvodci (praktické tiskoviny k pověšení třeba na ledničku, ať je vše na očích, nápady přehledně na meníčkách, chcete mít přehled a inspiraci - odškrtávejte si svoje pokroky v našem hravém checklistu) 
 • Připravené prostředí hned po ruce (20 písniček v MP3, k nim barevné texty s QR kódem na přehrání kdekoliv, aktivity z videí na přehledných kartičkách, ebook s audio přehrávkami s rodilou mluvčí, prezentace k metodice, Montessori kartičky)
 • Pomocníci průvodce (hry, interaktivní omalovánky co snadno rozhýbete, senzorické hry v angličtině, stačí jen vytisknout)

Děti mají právě v raném předškolním věku úžasný talent na jazyky. Zorientujte se v tom, jak může být sdílení druhého jazyka přirozené a začnete věřit více sobě i svým dětem.

Těším se na viděnou v kurzu :-) 

Víš, že Eva vede také tyto kurzy?

Víš, že Eva vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.