Dreamwork: Jak se prodat

20151030-180404-lukas-klobouk-600x800.jpg

Lukáš Kučera

Lektor, kariérní poradce, facilititátor, moderátor, kejklíř, klaun, vystupující se světenou show a fireshow. člověk mnoha nadání, muž. Nadšenec do osobního rozvoje, zážitkové pedagogiky, oceňujícího ptaní, práce s tělem, Více o lektorovi »

20151103-135855-dreamwork-obr3.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Víte co můžete nabídnout?

Umíte zaujmout?

V čem spočívá dobrý networking?

 

Naučíte se jednoduchou metodu pro vytvoření osobního business modelu, který vám může pomoci vylepšit váš život či nastartovat kariéru. Umožní vám dostat všechno důležité na jednu stránku (plátno), odtud pochází i anglický název „lean canvas“.

Vyzkoušíte si krátkou osobní prezentaci, na kterou dostanete zpětnou vazbu od ostatních. Řekneme si, co vám pomůže ukázat vaše silné stránky a zaujmout ostatní.

Seznámíte se s různými přístupy k osobní prezentaci a hledání práce. Zjistíte co je důležitého při networkingu a prakticky si ho vyzkoušíte s ostatními účastníky. Věnovat se budeme i tomu jakou roli hraje při získávání práce náhoda a jak ji co nejlépe využít.

Podíváme se i na to, jak uvažují personalisté při hledání nových lidí a co je jejich cílem. Dozvíte se, jak se připravit na pohovor a jak je důležitá při pohovoru vaše autenticita. V případě zájmu se můžeme dotknout i vyjednávání o výši platu či stanovení své ceny.

 

Šestý ze šesti seminářů v rámci cyklu Dreamwork zaměřeného na hledání ideální práce. Je možné se účastnit i vybraných samostatných seminářů. V případě pěkného počasí se celý seminář či jeho část bude konat na Petříně.

Cyklus seminářů Dreamwork:

  1. Moje kariéra a její místo v životě
  2. Silné stránky a zdroje
  3. Práce mých snů
  4. Design a hranice mé práce
  5. Osobní plán
  6. Jak se prodat

Nabízím též individuální konzultace.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?