Dreamwork: Silné stránky a zdroje

20151030-180404-lukas-klobouk-600x800.jpg

Lukáš Kučera

Lektor, kariérní poradce, facilititátor, moderátor, kejklíř, klaun, vystupující se světenou show a fireshow. člověk mnoha nadání, muž. Nadšenec do osobního rozvoje, zážitkové pedagogiky, oceňujícího ptaní, práce s tělem, Více o lektorovi »

20151103-115223-dreamwork-obr3.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Znáte své silné stránky?
Věříte si v nich?
Využíváte je v práci na maximum?

Možná své silné stránky znáte a nechcete se jimi chlubit. Možná jsou pro Vás samozřejmostí, kterou si ani neuvědomujete. Věci, ve kterých jsme dobří, často sami nevidíme a přitom je to naše deviza. To co dobře umíme, nás zase nemusí bavit. Přitom nejspokojenější a nejproduktivnější jsme, pokud využíváme svoje silné stránky na správném místě. Pomáhají nám nejen k větší efektivitě, ale také jejich využívání může sloužit jako zdroj energie a radosti.

Přijďte si najít a pojmenovat své silné stránky. Zhodnotit, nakolik je využíváte v práci. Rozšířit si pojetí toho, co může být silná stránka. Rozlišit co je silná stránka a naučené chování. Uvědomit si, jak se silnými stránkami, které máte, souvisí vaše hodnoty. Ty určují kontext a míru toho, jak a kde své silné stránky využíváte, co vás krátkodobě i dlouhodobě motivuje k práci a co vám funguje jako zdroj.

Budeme pracovat nejen s hlavou, ale i s vizualizací a tělesným prožíváním.

Druhý ze šesti seminářů v rámci cyklu Dreamwork zaměřeného na hledání ideální práce. Je možné se účastnit i vybraných samostatných seminářů. Semináře se konají ve čtvrtky od 18:00 do 21:30 v coworkingovém prostoru Deskroom (Prokopská 6, Malá Strana). V případě hezkého počasí se bude část kurzu či celý kurz odehrávat na Petříne.

  1. Moje kariéra a její místo v životě
  2. Silné stránky a zdroje
  3. Práce mých snů
  4. Design a hranice mé práce
  5. Osobní plán
  6. Jak se prodat

Nabízím též individuální konzultace

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?