Dreamwork: Design a hranice me prace

20151030-180404-lukas-klobouk-600x800.jpg

Lukáš Kučera

Lektor, kariérní poradce, facilititátor, moderátor, kejklíř, klaun, vystupující se světenou show a fireshow. člověk mnoha nadání, muž. Nadšenec do osobního rozvoje, zážitkové pedagogiky, oceňujícího ptaní, práce s tělem, Více o lektorovi »

4979650-letak_dw_ex_naucmese.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Co je pro vás v práci důležité?

Jak má vaše práce prakticky vypadat?

Co potřebujete na to, abyste byli v práci spokojeni?

Dokážete si nastavit a udržet hranice?

Zmapujete si různé praktické aspekty související s prací. Z nabízených možností si sestavíte profil své ideální práce.  Podíváte se, co je pro vás v práci důležité na obecné úrovni: např. např. kolektiv, zodpovědnost, uplatnění kreativity, jistota, atd.…Tak i na praktické úrovni např. délka a rozvržení pracovní doby, pracovní prostředí, firemní kultura, atd…

Vyzkoušíte si pracovat s vizualizací v psané formě i prostřednictvím představivosti. S pomocí vizualizace potom budete pracovat s konkrétnější podobou vaší práce. A to jak práce současné, tak případné práce budoucí.

Konkrétnější představa o tom, jak má vypadat vaše budoucí práce, vám pomůže při jejím hledání. Podobně lepší představa o tom, jak chcete, aby vypadala stávající práce, vám pomůže lépe si nastavit v práci hranice.  Rozpoznat co můžete změnit a s čím se budete muset smířit. Díky tomu budete v práci spokojenější a efektivnější -  dokážete se lépe zaměřit na důležité věci a na uplatňování svých silných stránek.

Čtvrtý ze šesti seminářů v rámci cyklu Dreamwork zaměřeného na hledání ideální práce. Je možné se účastnit i vybraných samostatných seminářů. V případě pěkného počasí se celý seminář či jeho část bude odehrávat na Petříně.

Cyklus seminářů Dreamwork:

  1. Moje kariéra a její místo v životě
  2. Silné stránky a zdroje
  3. Práce mých snů
  4. Design a hranice mé práce
  5. Osobní plán
  6. Jak se prodat

Nabízím též individuální konzultace.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?