Dreamwork: Práce mých snů

20151030-180404-lukas-klobouk-600x800.jpg

Lukáš Kučera

Lektor, kariérní poradce, facilititátor, moderátor, kejklíř, klaun, vystupující se světenou show a fireshow. člověk mnoha nadání, muž. Nadšenec do osobního rozvoje, zážitkové pedagogiky, oceňujícího ptaní, práce s tělem, Více o lektorovi »

20151103-125708-dreamwork-obr3.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Pokud byste mohli dělat cokoliv, co byste dělali?

Co může být vaše další práce po té co děláte/hledáte nyní?

Co to o vás vypovídá a co si z toho můžete odnést do svého aktuálního života? 

Hledání práce vašich snů vám může pomoci nejen pro vytvoření představy, jakou práci chcete v budoucnu. Snění, zdánlivě odtržené od reality, vám může ukázat další cestu k práci, která vás bude bavit a naplňovat současně. Také vám může pomoci uvědomit si jaké kvality a hodnoty jsou pro vás důležité i v současné práci a tím vnést více spokojenosti do přítomnosti.

Uvidíte, že ve snech je skrytá velká energie, která se může dostat do do vašeho život již nyní. Čím blíže budete své vizi a čím více vám bude vaše práce dávat smysl, tím více radosti, energie a úspěchů vám bude přinášet.

Podíváte se na místo práce ve vašembudoucím životě z jiné perspektivy. Pracovat budete sami i ve dvojicích a malých skupinkách s imaginací, fantazií, dětskými i budoucími sny.

Třetí ze šesti seminářů v rámci cyklu Dreamwork zaměřeného na hledání ideální práce. Je možné se účastnit i vybraných samostatných seminářů. Semináře probíhají ve čtvrtky od 18:00 do 21:00 v coworkingovém centru Desk Room (Prokopská 296/8, Praha 1 – Malá Strana).

Cyklus seminářů Dreamwork:

  1. Moje kariéra a její místo v životě
  2. Silné stránky a zdroje
  3. Práce mých snů
  4. Design a hranice mé práce
  5. Osobní plán
  6. Jak se prodat

Nabízím též individuální konzultace.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?