Dreamwork: Moje kariéra a její místo v životě

20151030-180404-lukas-klobouk-600x800.jpg

Lukáš Kučera

Lektor, kariérní poradce, facilititátor, moderátor, kejklíř, klaun, vystupující se světenou show a fireshow. člověk mnoha nadání, muž. Nadšenec do osobního rozvoje, zážitkové pedagogiky, oceňujícího ptaní, práce s tělem, Více o lektorovi »

20151030-180404-dreamwork-obr3.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jaké místo má práce ve Vašem životě?

Co pro Vás znamená úspěch?

Jaký máte vztah k penězům?

Co je pro Vás v práci důležité?

Zmapujete si, jaká přesvědčení máte spojená s prací a kariérou. Co jste podvědomě přejali od svých rodičů či svého nejbližšího okolí. Podíváte se, jak tyto přesvědčení ovlivňují váš vztah k práci jako takové. K tomu jakou práci hledáte, jak jste výkonní, co očekáváte, co pro vás představuje úspěch, jaký máte vztah k penězům, s čím se smíříte, jak jste si jistí a jak jste celkově spokojeni.

Pojemnujete si, která přesvědčení jsou užitečná a chcete je dále vědomě posilovat, a která vás naopak omezují a potřebujete se jich zbavit.

Dostanete nové pohledy na kariéru a její průběh, podíváte se, v jaké fáze své kariérní dráhy jste. Dozvíte se, co potřebujete k tomu, abyste byli v práci více spokojeni.

První ze šesti seminářů v rámci cyklu Dreamwork zaměřeného na hledání ideální práce. Je možné se účastnit i vybraných samostatných seminářů. Semináře se konají ve čtvrtky od 18:00 do 21:30 v coworkingovém prostoru Deskroom (Prokopská 6, Malá Strana). V případě hezkého počasí se bude část kurzu či celý kurz odehrávat na Petříne.

Cyklus seminářů Dreamwork:
• Moje kariéra, její místo v životě (19. 5.)
• Silné stránky, hodnoty a zdroje (2. 6.)
• Práce mých snů (9. 6.)
• Důležité aspekty mé práce (16. 6.)
• Osobní plán (23. 6.)
• Jak se prodat (30. 6.)

Více na www.lukaskucera.cz/dreamwork

Nabízím též individuální konzultace.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?