Degustace olivových olejů a dalších italských delikates

8twa1h5cna1aeun-olivy.jpg
Trávníky 29, Brno (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Individuální termín je pro uzavřenou skupinu o minimálním počtu 10 osob, maximální počet je 16.

Během degustace se dozvíte spoustu zajímavostí o výrobě extrapanenských olivových olejů, ochutnáte extrapanenské olivové oleje z regionu Apuglia a Sicílie, ochucené extrapanenské olivové oleje z regionu Molise.

V průběhu degustace na vás také čeká sklenička Prosecca a ochutnávka vybraných specialit - 100% bio ovocné šťávy z Kalábrie, zelenina a obří olivy nakládané v extrapanenském olivovém oleji z regionu Apuglia, lískooříškové krémy z Piemontu, zjistíte, jak chutná opravdový balzamikový ocet z Modeny nebo ochutnáte jedinečné mandle ze Sicílie, které jsou gurmány považovány za nejlepší na světě.

V závěru akce bude možné vybrané speciality zakoupit. Můžete tak připravit i příjemné a kvalitní dárečky pro vaše příbuzné a známé.

Mimochodem, nebudou chybět tipy na zajímavé recepty.

Degustací Vás provede Eva Ebnerová, která nabízí zboží prostřednictvím FB Itálie v kuchyni. Eva žila mnoho let v Itálii, nyní od roku 2005 žije trvale u Brna, a vozí z Itálie to nejlepší, co místní farmáři vyprodukují. 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?