Degustace olivových olejů a dalších italských delikates

8twa1h5cna1aeun-olivy.jpg
Trávníky 29, Brno (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Individuální termín je pro uzavřenou skupinu o minimálním počtu 10 osob, maximální počet je 16.

Během degustace se dozvíte spoustu zajímavostí o výrobě extrapanenských olivových olejů, ochutnáte extrapanenské olivové oleje z regionu Apuglia a Sicílie, ochucené extrapanenské olivové oleje z regionu Molise.

V průběhu degustace na vás také čeká sklenička Prosecca a ochutnávka vybraných specialit - 100% bio ovocné šťávy z Kalábrie, zelenina a obří olivy nakládané v extrapanenském olivovém oleji z regionu Apuglia, lískooříškové krémy z Piemontu, zjistíte, jak chutná opravdový balzamikový ocet z Modeny nebo ochutnáte jedinečné mandle ze Sicílie, které jsou gurmány považovány za nejlepší na světě.

V závěru akce bude možné vybrané speciality zakoupit. Můžete tak připravit i příjemné a kvalitní dárečky pro vaše příbuzné a známé.

Mimochodem, nebudou chybět tipy na zajímavé recepty.

Degustací Vás provede Eva Ebnerová, která nabízí zboží prostřednictvím FB Itálie v kuchyni. Eva žila mnoho let v Itálii, nyní od roku 2005 žije trvale u Brna, a vozí z Itálie to nejlepší, co místní farmáři vyprodukují. 

 

Víš, že Markéta vede také tyto kurzy?

Víš, že Markéta vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?