54wo61von0egjpw-eva.jpg

Eva Ebnerová

Na Naučmese od 13. 11. 2019.

Vystudovala jsem obor dětská sestra a svoji práci jsem milovala. Odjela jsem na první zdravotnickou misi do Libye a to mi změnilo celý život. Práce v zahraničí, cestování a poznávání nových kultur bylo to, v čem jsem chtěla pokračovat....... Ale víte, jak to je.... Člověk míní....osud tomu chtěl jinak.

Narodil se mi velmi těžce postižený syn a můj život se obrátil o 100 %. Asi to tak mělo být a dnes díky tomu dělám zase to, co mám ráda. Postupně jsem se vrátila do České republiky, převážnou část svého času věnuji svému synovi a současně vozím z Itálie to nejlepší, co místní farmáři vyprodukují pod značkou Itálie v kuchyni.

Itálie je moje druhá domovina, i když ji občas nesnáším, a italština je můj druhý – téměř mateřský - jazyk. Co nemůžu Italům upřít, je jejich jedinečná kuchyně, olivové oleje, bez kterých si neumím vaření představit, design, architekturu a památky.
Olivové oleje jsou moje láska. Ráda bych vás přesvědčila o tom, že kvalitní "oliváč" nesmrdí a že se dá použít téměř na cokoliv.
Zajímá-li vás to a chcete-li ochutnat i další italské delikatesy s možností zakoupení, tak vás ráda uvidím na mé přednášce.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.