Dale Carnegie na vlastní kůži

20150201-150318-dale.png

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Ahoj,

stejně jako Ty jsme fanoušci Naučmese a právě proto jsme se rozhodi, že i my chceme podpořit tuhle skvělou komunitu a podělit se o know-how Dale Carnegieho, jehož odkaz zastupujeme u nás v Čechách (a brzy doufám, že i na Moravě:).

Našimi kurzy po celém světe prošlo už více než 8 milionů lidí a mezi naše absolventy, kteří na nás nedají dopustit patří třeba Waren Buffet, Mary Kay nebo třeba Chuck Norris:) Stejně jako Chuck dokážeme divy, takže s námi vylepšování Tvé komunikace, zvyšování Tvého sebe-vědomí nebo zvyšování odolnosti proti stresu opravdu užiješ. Jsme prosáklí pozitivitou, takže se od nás odneseš kopu energie a když Tě jemně vystrčíme mimo komfortní zónu, nebude se Ti do ní chtít zpátky. Hlavně prosím od nás nečekej žádné rady do života, kritiku nebo sálodlouhé vysvětlování. Respektujeme jedinečnost každého z nás a proto Ti cestu vpřed nelajnujeme, naopak pomáháme Ti najít cestu, která Tě bude bavit. I když jsme pořádní showmani, budeš u nás v centru pozornosti právě Ty, Tvůj život, přání a sny. 

Nás zase baví šíření našeho know-how, proto Ti nabízíme 3hodinový koktejl - celý první modul Dale Carnegie kurzu jen za tisícovku (reálná cena v našich končinách je 3 750 Kč). Můžeme si tak spolu vychutnat: 

Zapamatování a využívání jmen - pochopíme význam jmen v našich vztazích, naučíme se lépe používat vlastní jméno, vytvořit lepší první dojem a najdeme způsob, jak si zapamatovat třeba i 10 jmen najednou (i když to zní banálně, máme příběhy, kdy právě tato dovednost zajistila oblibu a výrazně zvýšila prodeje našich klientů)

Základy k úspěšnému budování vztahů -  představ si, že dokážeš udělat ještě lepší dojem a najít si s každým společné téma a tak udělat první krůček k tomu, abys ho/jí získal na svou stranu (třeba i když je teď Tvůj úhlavní nepřítel)

Vytvoření vize - pojďme společně objevit, kam až se můžeš dostat za 2 měsíce a udělat první krůčky k tomu, abys tam došel/došla (a věř mi, že s naší péči se tam i dostaneš:)

Těším se na Tebe, společně si to užijeme.

Markéta

 

 

 

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.