Tvorba webu ve WordPressu pro začátečníky

2vgvdwy5xrt-martina-havelkova.jpg

Martina Havelková

Baví mě tvořit weby, dávat na ně zajímavý obsah a pak je i propagovat :) Mám ráda hezký design i funkční věci. Založila jsem web Kurz WordPressu, kam přidávám návody, jak pracovat s redakčním systémem WordPress. Školení Více o lektorovi »

8e8vqpn90v3-kurz-wordpressu-naucmese.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 17 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

WordPress je nejpoužívanější systém pro správu webových stránek na světě. Je to proto, že je zdarma a je snadný na obsluhu i pro lidi, kteří neumí programovat. Na kurzu vás naučím s WordPressem pracovat.

Co se na naučíte: 

Ukážu vám, jak WordPress nainstalovat i nastavit. Dozvíte se o tom, jak si vybrat šablonu a jak ji upravovat. Budete umět vytvářet stránky a vkládat nové příspěvky na svůj web. Nastavíte si přehlednou strukturu webu. 

WordPress nabízí řadu rozšíření (pluginů) zdarma. Přidáte tak svůj web užitečné funkce i bez znalosti programování. Poradím vám na které pluginy byste neměli zapomenout. O web je třeba se i pravidelně starat. Dozvíte se proto, jak web pravidelně zálohovat i aktualizovat. 

Pokud už svůj web máte a chcete je jen vylepšit, můžete mi poslat dotaz do přihlašovacího formuláře a ukážeme si řešení na kurzu. 

Program Kurzu WordPressu

  1. Co je WordPress
  2. Doména a hosting
  3. Instalace WordPressu
  4. Základní nastavení
  5. Šablony
  6. Úprava stránek a příspěvků
  7. Menu a widgety
  8. Pluginy
  9. Údržba webu
  10. Dotazy

Co si odnesete:

Po kurzu ode mě dostanete materiály, díky kterým si budete schopní zopakovat probrané postupy a upravovat svůj web doma. Můžete se také stát členem mé fb skupiny Kurz WordPressu.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?