8705460-fotka-lektora.jpg

David Rektorys

Na Naučmese od 27. 9. 2015, vedl/a kurzy pro 91 účastníků. Navštívil/a 8 kurzů.

Ahoj, jmenuju se David Rektorys, pracuju jako IT projektový manažer a také provozuju svůj vlastní eshop www.MotivacniKnihy.cz. Ve svém volném čase se věnuji různým lumpárnám, které by se daly popsat jako podnikání. Mám na triku už pár úspěšných projektů a pracuji na spoustě nových.
Považuji se za problem-solvera a baví mě rozjíždět nové věci, které pomáhají ostatním lidem s jejich potřebami. Uznávám všechny, kteří ve svém životě něco dokázali a snaží se nadále osobnostně rozvíjet. Jsem velký zastánce self-made přístupu, osobní zodpovědnosti, selského rozumu a finanční gramotnosti.
Také vytvářím webové aplikace jako front-end developer a mám zkušenosti i s vedením IT projektů. Všeobecně mě zajímají témata spojená s podnikáním, investováním, moderními technologiemi a osobním rozvojem. Rád čtu motivační knihy a biografie, sleduji scifi filmy, hraji týmové sporty (basketbal, volejbal atd.) a ve volných chvílích se věnuji zápolení v online strategii StarCraft 2.

David

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?