8705460-fotka-lektora.jpg

David Rektorys

Na Naučmese od 27. 9. 2015, vedl/a kurzy pro 91 účastníků. Navštívil/a 10 kurzů.

Jmenuji se David Rektorys a věnuji se různým lumpárnám, které by se daly popsat jako podnikání. Mám na triku už pár úspěšných projektů a pracuji na spoustě nových. Považuji se za problem-solvera a baví mě rozjíždět nové věci, které pomáhají ostatním lidem s jejich potřebami. Uznávám všechny, kteří ve svém životě něco dokázali a snaží se nadále osobnostně rozvíjet. Jsem velký zastánce self-made přístupu, osobní zodpovědnosti, selského rozumu a finanční gramotnosti.
Dlouho se věnuji investování na akciové burze, kde vyhledávám růstové technologické firmy s velkým potenciálem. V posledních několika letech se ale zaměřuji spíše na investiční byty, které poskytuji na střednědobý a dlouhodobý pronájem. Také v korporátech řídím agilní vývoj webových aplikací a vedu různé IT projekty jako seniorní product owner/project manager, kde rád stavím nové věci a dodávám vysokou přidanou hodnotu zákazníkovi. Mým cílem v této oblasti je vždy vybudovat něco velkého a smysluplného, naučit se nové věci a pak se přihlásit o novou výzvu.
Všeobecně mě zajímají témata spojená s podnikáním, investováním, moderními technologiemi a osobním rozvojem. Rád čtu biografie a motivační knihy o osobním rozvoji, sleduji scifi filmy, hraji týmové sporty (basketbal, volejbal atd.), cestuji všude možně (od Nového Zélandu přes jihovýchodní Asii až po Irán) a ve volných chvílích se věnuji zápolení v online strategii StarCraft 2.

David

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.