Vánoční výběr kurzů
  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
2138520-20140304-171359-facebook-logo-95365.jpg

Facebook - firemní stránky efektivně

Spravujete nebo máte v plánu spravovat firemní stránky na Facebooku? Přijďte si pro nové znalosti a naučte se ještě lépe komunikovat se svými fanoušky.

Praha
5705650-nik_7119.jpg

Burn out syndrom

Trpíme vyhořením? Jak se to projevuje? Můžeme si pomoci? Můžeme pomoci druhým? Jaké skupiny tím trpí? Odpovědi na tyto a řadu dalších otázek si vysvětlíme na semináři.

Praha
4958920-9420900-groove.png

Jak se protančit ke SVOBODĚ?

Tanec redukuje stres, zvyšuje naší energii a výrazně ovlivňuje tvorbu serotoninu v mozku, takže po tanci se cítíme uvolnění, spokojení a šťastní. Open Master Class Groove Dance je cesta k novému poznání nové taneční metody, která LÉČÍ!

Praha
52ah9sfprwv-cigarettes-621346-960-720.jpg

Začátečnická Zero waste sada jako dárek k Vánocům

Chcete začít šetřit nejen svou peněženku, ale i přírodu? Přijďte na začátečnický kurz Zero waste, kde si vyrobíte své první výrobky. Jedná se o sadu pytlíků na potraviny, bavlněné voskované ubrousky a odličovací tampony

Praha
3zzt9uah7g7-screenshot-2018-01-24-12-56-09.jpg

Prezentační klub

Pravidelný intenzivní řečnický a prezentační trénink. V malé skupině, pod vedením zkušeného lektora.

Praha
1cf2ifx6l7p-oaiibp0.jpg

Komunikuj jako leader

Cítíš, že se chceš posunout v komunikaci s lidmi ve svém týmu/ ve své firmě? Přijď nalézt cestu, jak správně zadávat úkol a jak efektivně poskytovat zpětnou vazbu.

Praha
4ptatqbtbn5-dsc-0004.jpg

Workshop potisku textilu - vánoční edice

Přijďte se naučit, jak si vyrobit vlastní originální tričko, polštářek apod. pomocí řezacího plotteru a termolisu. Dozvíte se také o tom, jak takový potisk vzniká a jaké jsou další druhy potisku.

Praha
1vjstyk7k2v-310is5soxup-vyroba-svicek.jpg

Výroba svíček a ozdob ze včelího vosku

Kurz výroby svíček a ozdob z domácího včelího vosku s odborným výkladem přímo od včelaře v přátelské atmosféře :-) Z kurzu si odnesete své výtvory domů a naučíte se, jak si svíčky vyrábět i v domácím prostředí.

Praha
5w058qxtxdo-advent-square.jpg

Vánoční pyrografický lettering

Předvánoční kombinace KRASOPSANÍ + PYROGRAFIE /vypalování do dřeva a jiných materiálů/. Tvořit budeme dekorativní či užitné předměty, které mohou již brzy posloužit jako vánoční dárek.

Praha
53mun6ucaiz-svicen-zima-2s.jpg

Zimní aranžmá - svícen

Přijďte si vyrobit originální zimní aranžmá, ze kterého budete mít na Vánoce svícen a po nich trvalou dekoraci na zavěšení...

Praha
6n5wd7ure2k-nauc.jpg

Na den floristkou

Vyzkoušejte jeden den v roli floristky. Čeká vás jeden den v rozkvetlém Květinovém Ateliéru 26 v pražském Braníku. Naučíte se nejrůznější techniky, načerpáte nové znalosti a ještě si domů odnesete vlastnoručně vyrobená květinová díla...

Praha
20140130-082918-021.jpg

Natáčení zrcadlovkou, kamerou i mobilem

Individuální kurz navazující na tradici prvního a nejnavštěvovanějšího jednodenního kurzu pro začátečníky v ČR nyní na míru jen pro Vás.Naučte se natáčet efektivně dovolenou, rodinu i pracovní videa.

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.