1vpvcprugyht2tu-profil-36.jpg

Lukáš Gondek

Na Naučmese od 25. 9. 2017, vedl/a kurzy pro 24 účastníků. Navštívil/a 6 kurzů.

Miluji svobodu a smysluplné tvoření které posouvá jednotlivce i společnost k šťastnějším, svobodnějším a zodpovědnějším zítřkům. Užívám si pocit že jsem pánem svého života a směřuji k smysluplným cílům. Zároveň rád tančím s realitou která do života stále přináší nové impulzy a změny.

 

Potřebuji si na všechno sáhnout, ochutnat, prožít a hlavně pochopit. Miluji vše, co do života přináší více  časové, finanční i duchovní svobody a jak jí použít pro blaho všeh.

Šířím praktické poznání, jak si udělat ve svém životě a směřování jasno a aktivně tvořit šťastnější, zdravější a bohatší život. Mým snem je svět, kde každý dělá laplno to co mu dává smysl, je prospěšné všem a má k tomu vše co potřebuje a to i na úrovni dovedností, tak i peněz. 

Nabízím průvodcovství, praktické nástroje a tipy, které můžete jednoduše využít.

Zlepšit si své zdravíprožívat harmonické vztahy se svými blízkými a naplnit své materiální potřeby děláním toho, co vás baví.

Učím a propaguji to, co jsem v praxi ověřil a vím, že funguje a přináší reálné výsledky. 

Na své cestě jsem prošel od nemoci ke zdraví a vitalitě, díky pochopení a uplatnění základních zdravotních principů. Prozkoumal jsem celou řadu diet, výživových směrů, očist, potravinových doplňků i duchovních směrů. 

Na cestě z chudoby k hojnosti jsem prošel od manuálních prací za hodinovou mzdu, umělecké tvorby, terapeutické činnosti, různých druhů samostatně výdělečných činností, až k podnikání které osvobozuje.

Poznal jsem co funguje a co vůbec ne. Rád se s vámi podělím o svoje zkušenosti, zážitky a poznání.

Máte-li chuť vyrazit na cestu, tvoření života podle vlastní chuti a hodnot a užít si při tom i spoustu zábavy, těším se na setkání.

Lukáš

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.