Macro a Micro, aneb jak se vaří kurz

782yq2ffrxlem0i-abeefbee-c48c-47ff-b407-33d044306c7a.jpeg

Erika Piesch

Ahoj, jmenuji se Erika a jsem trenér. Momentálně už pátým rokem na volné noze a spoustu let zpátky v závětří korporátu na různých pozicích zejména v oblasti obchodu a rozvoje lidí. Kdysi dávno také učitelka v mateřské Více o lektorovi »

20140518-161703-dsc00273.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 35 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Máte postavený kurz a nejste úplně spokojeni a hlavou se vám honí, jak ho ještě vylepšit? Chtěli byste, aby si lidé z vašich kurzů odnesli to, pro co si opravdu přišli a opravdu si to užili? Nebo o nějakém kurzu už dlouho přemýšlíte a nevíte, jak začít? V tom případě jste tu správně! Podíváme se společně na to, jak vytvořit strukturu kurzu z pohledu cílů a obsahu.

V průběhu tří hodin se seznámíte se s pojmy Macro a Micro desing a co vlastně ovlivňuje obsah a výběr školících technik? Jaký mají vliv na tvorbu kurzu dvě základní proměnné - časová dotace a počet účastníků? Jak dobře zorganizovat obsah a udržet strukturu? Budete mít příležitost postavit si základní osu svého nového kurzu, případně revidovat ten, který už máte. Získáte nástroj na přemýšlení a stavbu kurzu. Projdeme dva nejdůležitější momenty kurzu - začátek a závěr :).

Kurz je vhodný pro každého, kdo si chce postavit kurz a sdílet své znalosti a dovednosti.

Cena kurzu je symbolická - slouží k zaplacení prostoru, nejspíše se sejdeme v Pracovně na Žižkově.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?