Od kafe do kafe - školící techniky v blocích

782yq2ffrxlem0i-abeefbee-c48c-47ff-b407-33d044306c7a.jpeg

Erika Piesch

Ahoj, jmenuji se Erika a jsem trenér. Momentálně už pátým rokem na volné noze a spoustu let zpátky v závětří korporátu na různých pozicích zejména v oblasti Více o lektorovi »

20140518-164332-dsc00260.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 23 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Máte postavený kurz a chcete ho oživit, mít ho víc interaktivní? Přednáška je fajn, ale co si začít tak trochu hrát? Nevíte jak efektivně pracovat s větší skupinou lidí, kdy je vhodné udělat menší skupiny nebo dvojice, tak aby to šlo "jako po másle"?

V průběhu tří hodin se dozvíte více tom, jak se učí dospělí a že to není zas takový rozdíl. Seznámíte se s druhy školících technik a jejich vliv na vrstvy osobnosti. Pár si jich vyzkoušíme v praxi a některé z nich zařadíte do vašeho kurzu, tak aby odpovídaly cíli vašeho školení a skupině lidí, se kterou pracujete. Budeme spolu přemýšlet s respektem a láskou o lidech, kteří si k vám přišli pro zkušenost a chtějí se od vás něco naučit. Tvořivě a hravě uchopíme témata, která tvoří obsah vašich kurzů.

Kurz je pro všechny, kteří nechtějí, aby si jejich kurzy lidé jen tak "odseděli". Je určený pro ty, kteří přemýšlejí nejen o obsahu předávaných informací, ale mají za cíl opravdu něco naučit. Úzce navazuje na kurz Micro a Macro, aneb jak se vaří kurz.

Cena kurzu je symbolická - slouží k zaplacení prostoru, nejspíše se sejdeme v Pracovně na Žižkově.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.