Facilitační techniky v praxi

782yq2ffrxlem0i-abeefbee-c48c-47ff-b407-33d044306c7a.jpeg

Erika Piesch

Ahoj, jmenuji se Erika a jsem trenér. Momentálně už pátým rokem na volné noze a spoustu let zpátky v závětří korporátu na různých pozicích zejména v oblasti Více o lektorovi »

20140518-170051-img-0245.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 35 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

V rámci svých kurzů pracujete s větší skupinou lidí a občas máte pocit, že vám téma utíká a je těžké se vrátit zpátky k tématu? Případně je ticho po pěšině a nikdo nereaguje? Chcete rozproudit diskusi a umět ji zase zklidnit? Zajímá vás, jak efektivně pracovat s větší skupinou lidí tak, aby se všichni cítili dobře a došli jste společně do cíle? Pravděpodobně facilitace je ten správný nástroj, který vám pomůže.

V průběhu tří hodin se dozvíte více o pojmu facilitace a práci se skupinou.  Dozvíte se o různých druzích facilitačních technik, které podporují přemýšlení skupiny. Naučíte se usměrňovat laskavě příliš aktivní účastníky za podpory neverbální komunikace. Vyzkoušíte si několik facilitačních techniky na podporu přemýšlení v praxi a popřemýšlíte o jejich zakomponování do vašich přednášek či kurzů v případě, že diskuse podpoří vaše téma.

Kurz je pro všechny, kteří chtějí svůj zlepšit svou komunikaci s větší skupinou lidí, podporovat a usměrňovat ji tak, aby vytvořili bezpečný prostor pro sdílení.

Cena kurzu je symbolická - slouží k zaplacení prostoru, nejspíše se sejdeme v Pracovně na Žižkově.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.