20140816-175539-foto-lektora.jpg

Miroslav Tabernaus

Na Naučmese od 16. 8. 2014, vedl/a kurzy pro 21 účastníků.Navštívil/a 6 kurzů.

Zajímám se o osobní rozvoj, pracuji zároveň v ziskové i neziskové společnosti a volný čas vyplňuji nejrůznějšími druhy sportů. Tady se prezentuji především jako lektor dvou mých velkých zálib – sebeobrany a sportovního otužování.

Sebeobrannému systému Krav Maga jsem se začal věnovat v roce 2010. Studoval jsem ho ve dvou různých školách v České republice a také během svého dlouhodobého pobytu ve Španělsku. Teď Krav Maga vyučuji, protože věřím, že už i zcela základní znalosti správného chování ve chvíli ohrožení rapidně zvyšují naše šance uchránit své zdraví, majetek, nebo zdraví našich blízkých.

K otužování a zimnímu plavání jsem se dostal náhodou v roce 2012. Získalo si mě jako sport, který u člověka trénuje stejně tak celkovou fyzickou odolnost jako i sílu vůle. Po dvou letech otužování už si nedokáži představit život bez této vypěstované odolnosti – bez schopnosti zaplavat si v zimě venku nebo jít se proběhnout bosky po sněhu.

Po kurzech si s Vámi rád popovídám o životě a o všem ostatním.

Miroslav

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?