Naučmese TravelFest

Proběhlé kurzy

Název kurzu Lektor Termín
Vyřeš případ a nauč se základům tvůrčího psaní Vyřeš případ a nauč se základům tvůrčího psaní René Nekuda Prohlédnout kurz »
Řezbářský kurz aneb Velká radost z malého kousku dřeva Řezbářský kurz aneb Velká radost z malého kousku dřeva Marek Vodička Prohlédnout kurz »
Veganství pro zelenáče II. - tempeh, seitan a spol. Veganství pro zelenáče II. - tempeh, seitan a spol. Pavel Ovesný Prohlédnout kurz »
Tajemství pánevního dna pohledem západu a východu Tajemství pánevního dna pohledem západu a východu Lena Achmeer (Komanická) Prohlédnout kurz »
Najdi svůj styl Najdi svůj styl Veronika Knirschova Prohlédnout kurz »
Restaurování nábytku Restaurování nábytku Adam Kratochvíl Prohlédnout kurz »
Léčení beder – sval Psoas – sval středu, sval duše a bezpečí Léčení beder – sval Psoas – sval středu, sval duše a bezpečí Vlasta Liskova Prohlédnout kurz »
Tvůrčí psaní v praktickém životě Tvůrčí psaní v praktickém životě René Nekuda Prohlédnout kurz »
Naučte se v přírodě nejenom dívat, ale i vidět Naučte se v přírodě nejenom dívat, ale i vidět Martin Sedlák Prohlédnout kurz »
Vygumuj svou nejhorší vzpomínku metodou EFT Vygumuj svou nejhorší vzpomínku metodou EFT Magda Zavřelová Prohlédnout kurz »
Výroba přírodní kosmetiky aneb vlastní kosmetika lehce a jednoduše Výroba přírodní kosmetiky aneb vlastní kosmetika lehce a jednoduše Martina Ondrová Prohlédnout kurz »
Jak tělo promlouvá Jak tělo promlouvá Lenka Kubáčová Prohlédnout kurz »
Řezbářský kurz aneb Velká radost z malého kousku dřeva Řezbářský kurz aneb Velká radost z malého kousku dřeva Marek Vodička Prohlédnout kurz »
Punkové podnikání Punkové podnikání Pavel Ovesný Prohlédnout kurz »
Kurz relaxační hypnózy Kurz relaxační hypnózy Martin Dlabal Prohlédnout kurz »
Ájurvédská indická masáž hlavy Ájurvédská indická masáž hlavy Drahomíra Šmídová Prohlédnout kurz »
Interiér za jeden den! Interiér za jeden den! Martina Urbanová Prohlédnout kurz »
Tvůrčí psaní pro pokročilé Tvůrčí psaní pro pokročilé Jan Kotouč Prohlédnout kurz »
Manuál na Mozek: Jak vyzrát na vlastní Mozek a konečně se přestat bát Manuál na Mozek: Jak vyzrát na vlastní Mozek a konečně se přestat bát Alžběta Protivanská Prohlédnout kurz »
Víkendový floristický kurz pro začátečníky Víkendový floristický kurz pro začátečníky Markéta Keclíková Prohlédnout kurz »
« Předchozí 1 2 3 4 169 337 504 672 Další»

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.