Jak podnikat v jazykových službách

7qnz413vodkpyxk-cervena-fotka.jpg

Lucie Gramelová

Jazyky jsou moje vášeň. Vystudovala jsem španělštinu a řečtinu, časem jsem jako pracovní jazyk přidala taky italštinu.  Provozuju malé jazykové nakladatelství a píšu blog o jazycích. Jsem autorkou několika jazykových Více o lektorovi »

1m1yjufty4x-dsc-3803-u.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 61 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Baví vás jazyky? Nebo jste možná dokonce vystudovali některý z jazyků?

Tento kurz vám může ušetřit roky tápání na trhu jazykových služeb - ať už se chystáte učit, překládat, tlumočit, provádět nebo se chystáte vrhnout do některé z nově vznikajících jazykových profesí. Dozvíte se, s jakými agenturami spolupracovat a jakým se vyhnout obloukem, ale také jak se agenturní práce zbavit úplně. Řekneme si, jak uspět na volné noze, ale také kde hledat, pokud toužíte po hlavním pracovním poměru. To všechno v první polovině kurzu.

V druhé polovině se zaměříme na podnikání - jak pracovat s brandem, jaké propagační kanály zvolit, jak nastavit ceny nebo proč je dobré pravidelně se potkávat s kolegy.

Proč dělám tento kurz? Protože práce s jazyky je podle mého názoru dream job. Přináší vám svobodu, stálý přísun zajímavých setkání a zajímavých lidí a samozřejmě velmi dobré finanční ohodnocení. Zároveň ale vidím, jak se spousta (a nejen začínajících) kolegů honí, spolupracuje s nespolehlivými agenturami nebo jen nedokáží rozvinout obrovský potenciál, který jejich třeba i dobře našlápnutý jazykový byznys má. 

Nemůžete se kurzu zúčastnit ve vypsaném termínu? Natočila jsem videokurz Jak podnikat v jazycích. O podnikání jazykových lektorů jsem také napsala knihu Buď špička mezi lektory.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?