Začátky na slackline II

5qbwvnzvafn9whu-img-5480-m.jpeg

Honza Kačer

Ahoj, já jsem Honza, jsem sadař, běžec a lektor. Vedu kurzy: Citlivý řez ovocných stromů, Výroba barefoot sandálů, První krůčky na sleklajně. Ovocné stromy mi Více o lektorovi »

5qbwvnzvafn9whu-img-5480-m.jpeg

Honza Kačer

Ahoj, já jsem Honza, jsem sadař, běžec a lektor. Vedu kurzy: Citlivý řez ovocných stromů, Výroba barefoot sandálů, První krůčky na sleklajně. Ovocné stromy mi Více o lektorovi »

9nrvkw2tkna-slack.jpg
Stromovka/Letná, záleží na domluvě, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Sleklajnování, balancování na slackline, nebo prostě chození po popruhu. Názvů je spousta, princip je jeden - mezi dvěma body (typicky stromy) je napnutý popruh (neboli lajna) a na tom popruhu se chodí, skáče, balancuje.

Kurz volně navazuje na kurz: Začátky na slackline.

Na kurzu prohloubíme a oprášíme už naučené

Na popruh už umíte nastoupit, chvíli se na něm udržíte a uděláte pár kroků... To je dobrý základ, který na kurzu rozvineme. Popruh napneme výš a na delší vzdálenost (jak vysoko a daleko závisí hlavně na vás).  Vypilujeme nastupování na slackline a držení těla při chůzi. A pokud budeme mít napnuto na vzdálenost 15m+ tak se seznámíme se specifiky, které s touto vzdáleností souvisí.  

Kurz nemusí být jen o učení chůze

Pokud zvažujete nákup vlastní slackliny, tak můžeme probrat, jaký typ by byl pro vás nejvhodnější a příště ji třeba můžeme společně napnout :-).

Co s sebou

  • Pohodlné oblečení, zejména kalhoty/kraťasy by vás neměli nijak omezovat
  • Něco na pití (Jasně, tohle je jen doporučení.) 

Kde kurz proběhne

Mám svoje oblíbená místa na sleklajnování - zejména Pražskou Stromovku.  Místo ale vždy záleží na dohodě. Pokud víte o místě, kde by se chodilo po popruhu skvěle, tak mi dejte vědět a sejdeme se třeba tam.

Komu svěříte do rukou svůj čas

Se slacklinou jsem se začal seznamovat v roce 2014. Od té doby jsem si pořídil vlastni set a naučil se přejít i delší vzdálenosti (desítky metrů). Pořád si připadám jako začátečník - z higline mám respekt, pro trickline si připadám neobratný... Ale základy mám v malíku, takže nic nebrání tomu, abych do téhle kratochvíle zasvěcoval další zájemce.

Komu je kurz určen

Kurz je koncipovaný pro začátečníky, kteří jsou z chůze po slacklině nadšení, ale váhají nad pořízením vlastního setu. Se zasvěcenými slacklinery se rád projdu, ale nemám je co učit (tak není třeba hlásit se na kurz :) ).

Víš, že Honza vede také tyto kurzy?

Víš, že Honza vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

  • 8i2s3yst2fw-slack2.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.