Video kurz

Návod na daňové přiznání pro OSVČ

8ip18rlfbuzv8y4-anezka-micankova.jpg

Anežka Mičánková

Jsem vášnivá ekonomka a zapálená ekoložka. Moc mě baví předávat smysluplné informace jednoduchým jazykem především úplným začátečníkům. Miluju aha momenty mých Více o lektorovi »

8ip18rlfbuzv8y4-anezka-micankova.jpg

Anežka Mičánková

Jsem vášnivá ekonomka a zapálená ekoložka. Moc mě baví předávat smysluplné informace jednoduchým jazykem především úplným začátečníkům. Miluju aha momenty mých Více o lektorovi »

54rs2foteg34z7a-danove-priznani-naucmese.jpg

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Výsledkem celého kurzu bude pro Vás vyplněný formulář pro přiznání daně z příjmů a také jsem nezapomněla na přehledy pro Správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu.

Kurz je on-line dostupný kdekoliv v České republice z pohodlí domova.

Skládá se ze 3 základních částí + 1 doplňkové:

  • Základní teorie k daním a sociálnímu a zdravotnímu pojištění. V této části Vám předám ekonomické základy, abyste do vyplňování formulářů dostali více jistoty a klidu. Hodí se pro legální optimalizace plateb nejen daně, ale v určitých případech i sociálního a zdravotního pojištění.
  • Podklady k přiznání a přehledům pro socku a zdravku. Tady se zaměříme prakticky na vytvoření Vaší evidence příjmů, případně výdajů. Na svém vlastním příkladu Vám ukážu možnosti, jak si evidence vést a taky konkrétní tipy na zjednodušení práce. Dostanete ode mě také tabulky pro vyplňování.
  • Vyplnění samotných formulářů. V této části Vás krok po kroku provádím jednotlivými formuláři a vysvětluju políčka k vyplnění.
  • Část navíc obsahuje několik videí z předchozích let, které vysvětlují různé principy kolem daní a podnikání. Například daňové zvýhodnění, EET, jak se donutit vést si evidence k daním z příjmu průběžně, jak to mají ženy mateřské apod.

Na vyplňování nejste sami!

V rámci kurzu máte možnost se e-mailově na cokoliv, co Vám není jasné doptat. Cílem je skutečně Vás dovést k vyplnění všech 3 formulářů a já věřím, že to rozhodně zvládnete. Všichni to zatím zvládli.

Výhodou tohoto kurzu je, že pochopíte základní principy podání daňového přiznání a zbylých formulářů, takže vyplňování zvládnete pravděpodobně i v dalších letech. Změny jsou ve formulářích malé.

Doplnila jsem Vám i návod, jak získat přehled zaplacených záloh na sociální pojištění, které letos Správa sociálního zabezpečení neposílá, ale musíte si tyto informace vyhledat sami.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.