Uháčkuj si šálu

2s6gflth3jme8pv-img-0943.jpg

Helena Lněničková

Jsem estétka a experimentátorka. Ráda sdílím své nápady a inspiruju ostatní, mé jméno totiž znamená "pochodeň". Baví mě být soběstačná a vyrábět si sama věci, Více o lektorovi »

8ur4tepwwnsyulo-img-0912.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 16 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Už nějaký čas přemýšlíš o tom, naučit se háčkovat? Nový rok si žádá nové dovednosti. V komorním duchu, v útulném bytě a s šálkem čaje Tě naučím háčkovat od základu, hlavně tzv. dlouhý sloupek, který je na šálu vhodný.

Mám pro Tebe připravené zbytky vln, na kterých budeš trénovat. Uháčkovat šálu na kurzu nestihneme, to trvá tak 10 hodin. Ovšem naučíme se, jak na to. Ukážeme si, jak začít, jak skončit a jak navázat třásně, taky poradím, kde koupit vlnu a jak správně vybrat. Můžeme se také domluvit na dalším setkání, pokud budeš potřebovat podpořit nebo se objeví nějaký zádrhel.

Já háčkuju odnepaměti, a to doslova, totiž vůbec si nepamatuju, kdo přesně mě to doma naučil a co jsem uháčkovala jako první. Tipuju, že to bylo kolem desátého roku. Od té doby jsem uháčkovala spoustu šál a čepic, polštářek, prostírání a další věci. K uháčkovaným věcem mám úplně jiný vztah než ke koupeným, je v nich vložený můj čas a můj styl.

Budu se tedy těšit na milá setkání! S sebou nic nepotřebuješ.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.