Nauč se hrát na kytaru - kurz pro začátečníky i pokročilé

2yn7eusilm3ym8m-20211103-110907.jpeg

Tomáš Brejcha

Jsem člověk, který má své vize. A s odhodlání a energií si za nimi jde. Naplňuje mě, když zkušenosti a nadšení předávám dál.    Více o lektorovi »

39strers1qioc6x-appalachian-music-heather-applegate.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 58 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Stalo se Vám, že jste slyšeli kytaru a zasnili se se slovy: takhle bych to chtěl taky umět?

Pomůžu Vám s tím!

Hraju od 6-ti let. Absolvoval jsem Základní uměleckou školu v Jílovém u Prahy obor komorní hra na klasickou kytaru a dál se zdokonaloval.

Ke hře není zapotřebí mít hudební sluch. Stačí Vaše motivace a píle. Neustále je možné se zlepšovat.

Pokud máte chuť si doma jen tak brnkat pro radost nebo si prostě zahrát s partou kamarádů u ohně, neváhejte se na mě obrátit.

Pro začátečníky - seznámíte se s nástrojem, naučíte se správně naladit, rozeznat základní rozdíly mezi klasickou a akustickou kytarou a vysvětlím Vám důvod, proč na klasickou nenatahovat kovové struny, abyste si ji nezničili. Ukážeme si správné držení, úchop levé ruky na hmatníku -- ve kterém dělá spoustu samouků chybu. Překvapím Vás faktem, že stačí 6 akordů, abyste doprovodili většinu songů. A zábavnou formou Vám ukážu, že hudební nauka not není vždycky nuda a pro začátečníky je to podstatný faktor 🙂

Pro pokročilé - proč se nevyhýbat barré akordům, jak je čistě domáčknout a nezbláznit se toho. Pomůžu Vám vybrat ten správný rytmus, naučím Vás další paterny a komba. Podíváme se na to, jak oakordovat píseň. A vyzkoušíme si duety.

 

Obvykle se - při jedné hodině týdně - vejdeme do 3 měsíců, kdy už má člověk velmi slušné základy k tomu, aby si dokázal přehrát 90% písní z těch nejoblíbenějších zpěvníků.  

Tak na co čekáte, objednejte si kurz 😊

 

Doprovodné fotky

  • 20140617-133725-WP_002131.jpg
  • 20140424-112310-photo-kejtra.JPG
  • 20140717-110055-IMG_20140716_040200.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?