2. Lektorský sraz
Lukáš Kučera

Lukáš Kučera

Na Naučmese od 30.10.2015, vedl/a kurzy pro 2 účastníky. Navštívil/a 1 kurz.

Lektor, kariérní poradce, facilititátor, moderátor, kejklíř, klaun, vystupující se světenou show a fireshow. člověk mnoha nadání, muž. Nadšenec do osobního rozvoje, zážitkové pedagogiky, oceňujícího ptaní, práce s tělem, vědomé přítomnosti, pohybu, tance a žonglování.

Vystudoval Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou na ČVUT, 3 roky vedl Kariérní centrum ČVUT, nyní působí na volné noze. Práci s lidmi se věnuje od roku 2006 v občanském sdružení (nyní zapsaném spolku) Velký vůz, který také 4 roky vedl.

V lektorování ho zajímá zážitkové vzdělávání, práce se skupinou a facilitace, zvládání náročných situací v komunikaci, prezentační dovednosti, práce se stresem a trémou, zpětná vazba, time management, práce s emocemi, pocity a tělem.

V kariérním poradenství se soustředí především na aktuální přístupy provázení klienta (koučovací přístup, sociodynamické poradenství, zážitkové kariérní poradenství, švýcarský systém uznávání kompetencí CH-Q, life design).

V současné době je ve tříletém výcviku Somatic experience - práce s traumatem prostřednictvím tělesného prožívání, asistuje v "Men sexuality training", vedeném Gregorem "Khushru" Steinmaurerem, zaměřeném na práci s vědomou přítomností, mužskou energií a sexualitou. Pořádá semináře Hrdinská výprava zaměřené na práci s vnitřním Hrdinou a Démonem a cyklus seminářů Dreamwork zaměřených na hledání ideální práce.

Lukáš

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.