3wlx7d4kk6nwuz9-profilovka-edutica2.jpg

Lukáš Kučera

Na Naučmese od 30. 10. 2015, vedl/a kurzy pro 2 účastníky. Navštívil/a 1 kurz.

Lektor, kariérní poradce, facilititátor, moderátor, kejklíř, klaun, vystupující se světenou show a fireshow. člověk mnoha nadání, muž. Nadšenec do osobního rozvoje, zážitkové pedagogiky, oceňujícího ptaní, práce s tělem, vědomé přítomnosti, pohybu, tance a žonglování.

Vystudoval Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou na ČVUT, 3 roky vedl Kariérní centrum ČVUT, nyní působí na volné noze. Práci s lidmi se věnuje od roku 2006 v občanském sdružení (nyní zapsaném spolku) Velký vůz, který také 4 roky vedl.

V lektorování se věnuje zážitkovému vzdělávání, práci se skupinou a facilitaci, sebevědomé komunikaci, prezentačním dovednostem, time managementu, práci se stresem a trémou, práci s emocemi, pocity a tělem.

V kariérním poradenství se soustředí především na aktuální přístupy provázení klienta (koučovací přístup, sociodynamické poradenství, zážitkové kariérní poradenství, švýcarský systém uznávání kompetencí CH-Q, life design).

Má za sebou tříletý výcvik Somatic experience - práce s traumatem prostřednictvím tělesného prožívání, účastnil se a později asistoval v ročním výcviku "Men sexuality training", vedeném Gregorem "Khushru" Steinmaurerem, zaměřeném na práci s vědomou přítomností, mužskou energií a sexualitou. Jako účastník prošel "Výcvikem pro život", dvouletým sebezkušenostním výcvikem pracujícím s meditacemi, všímavostí, emocemi i tělem. Aktuálně je v pětiletém výcviku Integrované psychoterapie zaměřené na tělo. 

Lukáš

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.