Vánoční výběr kurzů

Do světa jen s batohem

20120604-162722-honza_vykopal-portret.jpg

Jan Vykopal

Fotograf a cestovatel, který nejraději vyráží jen tak s batohem. Kromě Evropy projel Indii, Srí Lanku, Argentinu, Chile, Thajsko a Nový Zéland. Občas sjíždí na kajaku naše a evropské řeky, zkoušel... Více o lektorovi »

20141031-062951-batoh-novy.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 40 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Omrzely vás organizované zájezdy s delegáty, animátory a dalšími podobnými tvory? Chcete zkusit něco nového a jiného, ale zároveň máte obavy, aby se něco nepokazilo? Jak začít s přípravou cesty do ciziny, jak (ne)plánovat, zabalit batoh i hravě zvládnout každodenní nástrahy na cestách se dozvíte právě na tomto kurzu.

Nezávislé cestování nabízí spoustu nečekaných zážitků a překvapení. Po absolvování kurzu budete mít dost informací na to, abyste mohli předejít těm negativním a cestování si tak vychutnali bez zbytečných starostí. Kurz je určen pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.

Jak to bude probíhat?

Na úvod si řekneme, jaké kdo máme cestovatelské zkušenosti a očekávání od kurzu. Podle toho kurz přizpůsobím. Výběr témat je široký: kde čerpat inspiraci a hledat informace o místech, kam vyrazit, jak (ne)plánovat cestu (s kým, kdy, jak, na jak dlouho, za kolik), co s sebou (a jak to zabalit do letadla nebo třeba i cyklobrašen), jak se domluvit, smlouvat, nenechat se okrást, (ne)fotit a vše další, co vás napadne. 

Shrnutí probíraných témat dostanete na papíře s sebou domů.

Doprovodné fotky

  • 20120604-162936-honza_vykopal-kolo.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.