Bilance a plán mého Života

20150117-162830-ilm-naucme-se.jpg

Iva Linda Maruščáková

Jungiánská psycholožka, psychoterapeutka a také veganka a thaiboxerka. Základem je pro mne vědomé rozhodování o tom, jak tvořit svůj život. Zahrnuje to zároveň i poznání nevědomých částí nás samých, schopnost rozumět sám Více o lektorovi »

6sk5j1917h7-laptop-3187095-1920.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Víte, že většina spokojených lidí si nastavuje cíle, které se odvíjí od toho, co si skutečně uvnitř přejí nebo o čem sní? A také se čas od času zastaví nad tím, aby si vědomě zrevidovali, co se změnilo a co chtějí měnit dál.

Jdete v životě opravdu za tím, co si přejete? A co si vlastně přejete? :)


Tyto otázky, byť znějí sebebanálněji, mohou být základem pro to, jestli se budete cítit v dalším životním období spokojení, naplnění - zkrátka v pohodě. A to jak v práci, tak i doma, s přáteli, kolegy. A hlavně sami v sobě a se sebou.

Přijďte si přijít na to, co je pro vás tou vaší "spokojeností". Pojďte si udělat sami svou vlastní revizi toho, co je pro vás v životě opravdu důležité, co v něm už nadále nechcete a kam chcete směřovat dál.

Jak to bude probíhat:

  • Nejdříve si uděláme malou inventuru toho, s čím jste byli až doteď spokojení a s čím ne ve vašich vztazích, práci a dalších oblastech.
  • Možná budete překvapeni - vědomá bilance a ohlédnutí nám mnohdy obrátí pozornost na to, že se stalo vlastně mnohem víc fajn věcí, než si někdy pamatujeme. A také na to, že spoustu věcí dobře umíme a dokážeme.
  • Intenzivně si tak můžete prožít a racionálně shrnout to, co a proč ne/bylo fajn.
  • Pak se budeme zkoušet přiblížit a udělat pořádek v tom, co opravdu ne/chcete i nadále, na čem chcete pracovat.
  • Nakonec si vytýčíte ono důležité "jak" - kroky, a uděláte malý Osobní plán jak na to :)

Jak budeme pracovat:

Povídat si, zkoumat a hledat vaše odpovědi budeme jak na otázky pracovní, tak i osobní - prostě na vše, co si sami definujete, že je pro vás důležité, naplňuje vás, dělá vás spokojenými a šťastnými.

Každý si budete pracovat sám/a na svých tématech, která ale díky sdílení získávají další rozměr - o zkušenosti těch kolem, které nás mnohdy inspirují, o podporu, a také mnohdy cenné inspirace. Uvidíte :)

Používat budeme hravé, sebezkušenostní techniky hlubinné psychologie (vycházející z C.G. Junga) a koučinku.

Tedy žádné nudné povídání, ale zajímavé sdílení a hravé, ale o to intenzivní prožitkové aktivity.

Co si odnesete:

Mimo plánu a konkrétních kroků na další období v podobě Osobního plánu :) mnoho ještě cennějších myšlenek o sobě samých a inspiraci na své další životní cestě.

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?